Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csak pisis pelenkát mennyire...

A csak pisis pelenkát mennyire hagyjátok megtelni? Hogyan lehet azt csinálni, hogy teljesen megtelve legyen a csere, de még pont ne ázzon át?

Figyelt kérdés
Kinél mennyi pisi az aminél már cserél pelust? Ki lehet maxolni valahogy, a pazarlás elkerülése végett, hogy akkor legyen a csere, amikor már 100%-ra megtelt de még pont nem ázott át?

2021. aug. 26. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes keveset cserélni, én se cseréltem sokat, aztán húgyúti fertőzése lett, nem szabad sokáig a pisiben ülni.
2021. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

9

1.

Reggel kel, belekakil- pisil még reggeli előtt.. csere

(7-8 kor)

Éjjel hiába kel 2-szer, általában szárazon kel


2.-3 Délelőtt vagy csere vagy nem, ebéd előtt (11 -11:30) csere


4.

Alvás után csere (3-4 h-t alszik) (16 h körül)



5.

fürdéskor csere ( utána bálunk 15-20 p-cel alvás van 8-kor)



Nem iszik azokat kb 0,5 l, plusz anyatejes is még.



Egyébként egy pelus kb 0,5 l folyadékot elvisz a méretében

2021. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 óránként cseréltem neki mindig. Hogy tisztában legyen.
2021. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Háromóránként cseréltem, legyen az mosi vagy nagy ritkán eldobható. Most mar szobatidzta az 1,5 évesem is.
2021. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!