Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos (tápszeres) kisbabád...

2 hónapos (tápszeres) kisbabád napi hányszor és hány ml evett?

Figyelt kérdés

2 honapos babám 6 kg

Védőnő,gyerekorvos szerint nagyon sok ez a súly neki


Azóta kevesebbet(amennyit javasoltak) adok neki de nagyon sir :(


2021. aug. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszavonnám egyes "szakemberek" engedélyét.


Egyen annyit a bád amennyit igényel, nem lehet felhízlalni. Ha dundi, akkor leolvad róla a háj amikor elkezd kúszni, mászni, addig nyugodtan gyarapodjon. Eszem megáll, hogy fogyóztatnának egy babát...


De hogy a kérdésre is válaszoljak, 8*70-100 miliket evett, sokszor keveset, és 5.7 kg volt.

2021. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is fejbe kellene lőni, aki kitalálta hogy egy 1-2-6 hónapos gyereknek mindig ugyanannyit kell enni és ugyanakkor, de az összes egyidős gyereknek a világon!… Kisfiam szinten 2 hónapos és 6 kiló és igény szerint eszi a tápszert. Van olyan, hogy csak 30 ml esik jól neki, meg van hogy 180-at megeszik egy huzatra, egyik nap csak 4x eszik, másik nap 8-10 alkalommal. Én se tudok ugyanannyit és ugyanakkor enni minden nap!… Te ismered a gyereked, annyit adj neki amennyit igényel, ha meg az orvos kérdezi akkor mond hogy annyit adtál amit ő mondott és csókolom…
2021. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 3,5 hónapos és én is igény szerint adom neki a tápszert.


2 hete bekerültünk kórházba hasmenéssel, hála isten evett rendesen. Változó hogy mikor meddig bírja ki éves nélkül. Kórházban meg szó szerint majd leszedték a fejem hogy nem tartom a 3 órás etetést, mire elmagyaráztam hogy én veszem neki a tápszert és annyiszor kap enni ahányszor éhes, nem fogom éheztetni és hallgatni a sírását amíg nem telik le a 3 óra.


Általában 7-8x eszik 100-120ml-t, de ebből éjszakai evés 2-3 alkalom.

2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam ugyan 6 hetes, de vagy 11-14x eszik, amikor kéri. Szintén van hogy csak 30ml van hogy 70ml. Az adagja így is kijön, sokkal többet nem eszik.

5es fel kiló jelenleg. Mondjuk nem volt kicsi mikor szuletett.

Dehogy hallgatnam az orditasat. Ha a fiam 1,5 óra után éhes, még másfél óráig hallgassam ahogy sír vörös fejjel, nem véve a levegőt? Ugye hogy nem....

2021. aug. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek a válaszaitokkal
2021. aug. 30. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!