Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rángatja a fejét evés...

Miért rángatja a fejét evés közben? Kisfiam 2 hónapos. Tápszeres. Eddig semmi gond nem volt, szépen evett. Most néhány napja viszont alig bírom megetetni. Össze-vissza rángatja a fejét, szinte nem bírom követni a cumisüveggel. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kisbaba, az enyém is csinálja, izgatott, hogy éppen enni kap, lányom annál inkább csinálja, minél éhesebb és véletlen a cumisüveget is kiüti a kezével a szájából annyira csapkod.
2017. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 hetes korában 90 mlt evett. Most kb. 60 at. Nem alszik csak fél órákat. Valami nincs rendben.
2017. aug. 23. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor kérdezd inkább a dokit, de úgy veszem észre, hogy változnak a szokásaik, remélem nincs baja.
2017. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 hos...meg honapokig, de lehet h evekig nem fogsz tudni kiigazodni az etkezesi szokasain. Igazabol mindegy is h miert csinalja, mindegyik ilyen egy idoben.
2017. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam is sajnos teljesen ugyanez a probléma...étvágya is nsgyon változó, van h 60 ml-t eszik, van hogy 130-at. Tegnap óta pedig fel órákat alszik napközben... talan hasfájás?


5 hetes baba anyukája

2017. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A hasa nem fáj, nem latom jelét. Valami más a gond. Rá kellene jönni. Milyen cumisüveget használtok?
2017. aug. 23. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nálunk ugyanez a helyzet. 2 hónapos, 1 hete vagy alig eszik,vagy úgy csapkodja a fejét hogy öröm követni. Eddig nagyon jó evő volt. Most viszont nem hízott semmit. Már próbáltam új tápszert adni,új cumisüveget venni,de semmi. Eddig MAM cumisüveg volt, Milumil tápszert evett. Nálatok?
2017. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi is Mam cumisüveget használunk de próbáltam Tommy Tippet is. Nem eszik mohón nektek? Nekem sok levegőt nyel. Ja ès az alvás jelenleg katasztrófa.
2017. aug. 23. 21:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem eszik mohón,inkább sehogy sem eszik 😕. Már mindenféle tápszert kipróbáltunk. De csak rángatja ide oda a fejét. A kéthónapos oltás után változott meg 😕. Addig iszonyat jó evő volt.
2017. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Mi avent cumiduveget használunk es milumil ha tapszert eszünk.

En arra gondolok h túl sűrűn etetem... 133 ml-t csinálok neki, es a tapszer doboza szerint 5 etetés javasolt tehát 3 ora helyett majdnem h 5 ora kell elteljen két etetés között. Este mar csak négy óránként ettünk akkor szépen ment.

Ma reggel meg nem evett. 4-kor evett utoljára de meg nem kéri a reggelit.

Meglátom ma mi lesz.... tegnap iszonyat hisztis volt, senki se bírt vele. Pedig szerezhetünk, játszottunk mindent csináltunk :(

2017. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!