Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs szopipárnája,...

Akinek nincs szopipárnája, jól megvan nélküle?

Figyelt kérdés

Nagyon soknak van, én is szerettem volna, de nem telik rá. Hogy szoptatjátok a babátokat nélküle?

Köszönöm!


2010. aug. 30. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem használtam,simán ölbe véve szoptattam.
2010. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyibe kerül egy ilyen párna?
2010. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

tudom, h ez itt reklám, de én tudnék neked olcsón (3e) párnát eladni.

Amúgy én nagyon szerettem, könnyű volt szoptatni a lányomat. Most 8 hós, és még mindig imádja. mostmár átmászik rajta, ráültetem, ott játszik, stb.

2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az első babánál fotelben, és a karfára támaszkodtam. Vagy ha nem fotelben, akkor díszpárnát tömködtem a könyököm alá.


Másodikkal már fejenállva, féllábon is megy :-))

2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3000-3300Ft
2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én varrni akartam magamnak, de aztán nem lett belőle semmi. Nekem csak teher lett volna. Mondták hogy tegyem kispárnára a babát és úgy szoptassam, hát nekem úgy nem ment, nem éreztem, hogy fogom és így fekve vagy csak simán a karomba fogva szoptattam. Én hálózsákot sem tudtam használni mert nem tudtam hogy hogy van benne. :))
2010. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én az elsővel kaptam ajándékba, használtam is, de feleslegesnek éreztem, így a második baba születése előtt elajándékoztam.

Vagy fekve szoptattam, vagy kanapén, felhúzott lábakkal, karomat a lábamra támasztva és azon a bébi.

Egyébként bármilyen nagyobb méretű párna megteszi, ha arra van szükség. Ez csak egy amolyan komfort, mint hogy széken ülsz, vagy fotelban, egyáltalán nem szükségszerű.

2010. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én se vettem, mert bár sokan győzködtek, szerintem abszolút felesleges. Előtte is úgy gondoltam, és utólag se mondok mást, hogy egy díszpárna, vagy két egymásra helyezett kispárna ugyanazt a funkciót tölti be. Ha ülve akarsz szoptatni, a gyereket keresztbe fekteted az öledben, a könyököd alá meg teszel egy párnát, vagy bármit,ami megtámasztja. Plusz még azért se vettem, mert ha vége a szoptatásnak, utána csak kerülgethetem a lakásban, meg fogja a port, mert utána semmire se lehet használni. Szóval, ha sajnálnál érte kiadni pénzt, akkor ne tedd szerintem. Nekem is első baba,és gond nélkül elvagyok nélküle.
2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

én addig nem tudtam rendesen szoptatni, amíg nem volt párnám. Akármilyen párnát tömködtem a kezem ill a gyerek alá, sehogyse volt jó. 2. napon szóltam a páromnak h szerezzen be egyet.

Valakinek bejön, valakinek nem. Én valószínüleg nem voltam ügyes, sima párnával nem ment.

2010. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

én 5-15.000 között láttam szoptatós párnát, rablásnak tartom. (Barátnőmnek ráadásul nem is jött be igazán)


Én vettem egy "félpárnát" hipermarketben 2000Ft-ért, és tökéletesen kényelmes mindkettőnknek. Amíg nem volt ilyen párnám 2 kispárnát raktam egymásra, vagy összehajtogatott pokrócra tettem a babust.

2010. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!