Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 év körüli babád külön...

1-2 év körüli babád külön kiságyban alszik? Cumival vagy már nélküle? Hogyan altatod vissza cumi nélkül, ha felriad?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy éves a fiam, de még cumizik. Kiságyban alszik, de attól félek, ha majd elveszem tőle, akkor beszokik közénk és csak úgy fog visszaaludni. Lányom is köztünk aludt utána, meg egy kicsit előtte is. Akik kb. ebben az időben vették el a cumit (1-1,5 év), mit csináltak vele éjjel, ha megébredt és persze, ha külön aludt?
2011. aug. 9. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 15 hónapos a lányom,és a mi ágyunk mellett alszik külön ágyban.Kb 1 hónapja kivettünk 3 rácsot,igy szabadon közlekedik a 2 ágy közt,bizony ébredtem már arra hogy hajnal kettőkor mászott át rajtam:-)Amúgy nem cumizik 9 hós kora körül teljesen magától hagyta el,egyszer csak nem kellett neki,kiköpte.Ne vedd el még tőle szerintem.Az én lányom egy kisplédet rágcsál,az nyugtatja meg,ez mindig ott van a kiságyában.
2011. aug. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7hónaposan elhagyta a cumiját, onnantól nem kellett cumi neki, 13hónapos koráig aludt velem, addig alig aludt, cicizett egész éjjel is. Aztán az egyik nappali szopinál nagyon megharapott, és onnantól nem adtam neki cicit. Aznap este a párnámon némi nyöszörgés után magától elaludt. Pár hétig vagy az én vagy az apja kispárnáján aludt a kiságyában, aztán azt is elvettük. Minden gond nélkül aludt onnantól, hogy elhagyta a cicizést.

Néha megriad éjjel, olyankor picit mellé bújok, vagy áttotyog közénk, de ha csak a meleg miatt ébred elég egy kis víz neki.

A lánykám még csak 6hónapos, hasonlóan járok majd vele is el a kiságyba szoktatásnál(párna), ő egyáltalán nem cumizik, éjjel se dorbézol annyit

2011. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos,születésétől a kiságyában alszik.Ő még cumizik,de nem akarom erőltetni hogy elvegyem tőle.Ha ő úgy gondolja úgyis elhagyja a cumit.Na persze azért 3 évesen már nem hagyom neki.
2011. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 honapos kisfiam kulon szobaban - a nagytesoval - alszik, a sajat kisagyaban. Meg cumizik, kell az alvashoz. Egyelore me nem akarom tole elvenni. Igy is nehezen alszik el. Mire ovis lesz majdcsk elhagyjuk. :-)
2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!