Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítsem el a cukkínit?

Hogy készítsem el a cukkínit?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy amikor leturmixolom borzasztóan vizes. Szinte híg lötty az egész, és rengeteg krumpli kell hozzá, hogy normális állagú legyen. Most akkor én csinálok valamit rosszul, vagy ez ilyen?

Ti hogy csináljátok?


2010. aug. 30. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Épp ezért nem is főztem.

8-9 hós korában adtam először sült csirkehús kicsire felvágva és vegyes zöldségek párolva legutoljára a cukkini héj nélkül és kusz kusszal meg kis szafttal. Nagyon finom.


esetleg grillezd meg egy percig oldalanként de ne főzd mert tényleg egy plötty lesz.

2010. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kis olajon pirítom hagymával és fokhegymával!Majd hozzá a főtt husi plussz rizs!(a lányom nem eszi a krumplit)
2010. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy közepes krumplit szoktam megfőzni, és a végén dobom hozzá a cukkinit (kb akkora darab, mint a krumpli, talán egy picit kisebb). Azt csak átforralom, és kész. Tény, hogy ehhez a mixhez nem kell főzővizet pluszban hozzátenni :), de nem olyan borzalmas szerintem! És a fiam nagyon szereti!
2010. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!