Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és hogyan altatod a...

Hol és hogyan altatod a kisgyermeked (2éves) külföldi nyaralás alatt, ha nincs babaágy vagy utazóágy?

Figyelt kérdés

Hamarosan indulunk külföldre, a panzióban tuti nincs kiságy, és utazóágyunk sincs. Vonattal fogunk utazni.

A gyerekünk a kiságyában alszik pici kora óta, sosem aludt még velük egy ágyban.

Egy aggódó anyuka


2010. aug. 30. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ne rontsátok el azzal hogy köztetek aludjon.


kérjetek kölcsön egy utazóágyat vagy vegyetek egyet 10.000.- vagy használtan kb fele ennyiért.

2010. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát,vonaton cipelni se lenne könnyű...

Mi ha megyünk valahova elalszik köztünk,és itthon simán a kiságyba.Sose volt gond,hogy mellénk akarna jönni.Egy-két nappal még nem lesz gond,ne aggódj,menni fog .

20 hós kislány anyukája.

2010. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát vonattal cipelni az utazóágyat (a többi pakk meg a gyerek mellett), azért elég muris lenne. :)) (Nem könnyű, összecsukva is van vagy 15 kg.)


Én azt mondom, attól, hogy a nyaralás alatt mellettetek alszik, nem fog átszokni, majd itthon kicsit max. küzdeni kell vele, hogy a kiságyban aludjon újra.


Vagy csináld azt, amit én szoktam. Enyém is két éves. Nyaralás alatt összetolunk két egyszemélyes ágyat, és mellettem alszik el. Mikor elaludt, széthúzom a két ágyat, és az övét körberakom székekkel, hogy ne essen le.

2010. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy vonaton többször is át kell szállnunk (kb.4szer,de lehet 5-ször is) és elég nehéz lenne utazóágyat is cipelni, ha esetleg kölcsön tudnánk kérni egyet.

Engem az is zavar,hogy mi van,ha a kicsi felébred és ki akar menni az ajtón? És ha nem vesszük észre? Talán túl aggódó vagyok? Lehet. Mióta tervezzük az utazást,azóta szorongok ezen az egészen.

Köszi a válaszokat.

2010. aug. 30. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Ne aggódj, egy két éves gyerek már elég nagy, akkor sincs baj, ha kiszáll az ágyból éjjel, hisz előbb-utóbb ennek is eljön az ideje. Az enyém is kiszáll, ő már 15 hónapos kora óta nem rácsos ágyban alszik. Nincs semmi gond ezzel :)
2010. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!