Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludt halozsakban a...

Meddig aludt halozsakban a gyermeked?

Figyelt kérdés

Nyilvan azoknak a valaszara vagyok kivancsi aki alapon halozsakba altatta, aki sose altatt abba konyorgom ide ne irja h soha meg semeddig meg ilyenek🤦🏼‍♀️


2,5 eves a kislanyom es amiota all azota tipego alszik elotte sima halozsakba, most keszul az uj agya mar nem a racsos a fog aludni vennek neki agynemut de 1.ugy veszem eszre abszolut nem turi meg magan 2.felek h kitakarozik, lerugja almaban


2021. szept. 1. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most lesz 3 éves a fiam, és rendeltünk neki újabb tipegőt, mert a takarót lerugja mindig. Nem idegeskedek.
2021. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 év
2021. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves a kisfiam, tipegő zsákban alszik, a takarót mindig lerúgta magáról reggelre.
2021. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél-két évig. Az én fiam is lerugta, meg forgolodott és már rajt sem volt. Aztán az én takarómmal takartam be egyszer és rajta maradt, azóta kapott ő is egyet. Amúgy én pléddel takarozom télen nyáron. 4 éves, ha beköszönt a hideg kapja a vastag plédet, ha tél lesz akkor a kettővel egyszerre takarom be. Nagyon szereti, a rendes takarót csak akkor használja ha átjön reggel mellém és az apjáéval betakarózik, de nem sokáig van rajta inkább fekszik takaró nélkül.
2021. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül nem találsz nagyobb zsákot (nem tudom mekkora méretig csinálják), akkor varrathasz varrónővel is szerintem.
2021. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 éves koráig aludt a fiam hálózsákban (nem tipegőben). A kislányom 1 éves, nála is használni fogom, amíg csak lehet.
2021. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2.5 éves és sima hálózsákban alszik.

Amíg van akkora méret, és nem zavarja abban alszik.

2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Semennyit.
2021. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!