Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben fogjátok altatni 2év...

Miben fogjátok altatni 2év körüli gyermeketeket ősszel és télen? Milyen ágyneműt vegyek neki? Hálózsákban már nem akarom.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Pizsamában aludt és vékony zokni volt rajta amit lefekvéskor levettünk.


JYSK ben vettünk ágynemüt felnőtt méretüt.

2011. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez attól függ igazából, hogy nálatok hány fok van a gyerekszobában, ha kint hideg van. Mi nagyon fázósak vagyunk, télen befűtünk 25 fokra, a gyerek meg rugdalódzóban alszik egy normál vastagságú takaróval, amit általában le is rúg magáról. Soha nincs megfázva amúgy és utálja a hálózsákot, így neki és nekünk is ez a legjobb.
2011. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hosszú újjú vékony pizsi és junior méretű téli(de nem túl vastag)takaró. Ha még nem kell a takaró, akkor a plédjével takarom. Nálunk 25 fok van télen.
2011. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is azért írtam, hogy nálunk 25 fok van, mert voltak például nálunk vendégségben gyerekesek és majd' megsültek a 25 fokban, van, aki a 18-20 fokhoz van csak szokva.
2011. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 20 hónapos és a 3.5 éves is hálózsákban alszik.
2011. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én addig hálózsákban altattam, amíg nem lett szobatiszta. Nem is tudom most télen mi lesz. Állandóan kitakarózik, aztán meg sír. Egy éjjel 5-ször fent voltunk, aztán ráadtam a hálózsákot, és aztán aludt egész éjjel. Fel tud benne kelni, nem esik el.
2011. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam most lesz 2 éves.

Sosem aludt hálózsákban, üvöltött benne. Nálunk max. 25 fok van télen, ami családi háznál annyit jelent, hogy reggelre max. 18 fok van.

Eddig hideg időben bodyban (télen hosszú ujjú) aludt, + pizsi naci. Most póló, és majd pizsi naci (szobatiszta, így nem macerálok már a bodyval). Zoknit nem szereti éjjel. Van egy takarója, ha nagyon hideg van, akkor még arra rádobok egy plédet.

2011. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk 22 fok van a lakasban telen, ejjel picit ala is megy fel fokkal talan. Mindket gyerek halozsakos, pedig a nagyobbik mar lassan 7 eves. Nagyon szereti a halozsakot. Amig nem zavarja, nekem jo, ha abban alszik, mert rettenetesen sokat forgolodik, a takarot mindig lerugja. A pici 19 honapos.
2011. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk télen 20-22 fok van. Takarót lerúgja, hálózsákot nem tűri, így maradt az a megoldás, hogy hosszú ujjú body+ 2 egymásra húzott vékony(!) kezeslábas pizsirugi. Soha nem fázott és kényelmesen aludt :)
2011. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!