Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyermeke hálózsákban...

Akinek a gyermeke hálózsákban alszik az hol szerzi be a nagyobb méretű zsákokat?

Figyelt kérdés
110-es mérettől fölfelé...
2010. júl. 7. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám vette turkálóban, de csak olyan 100-as méretig. Mos szoktattuk le a fiam róla, mert nem nagyon lehet kapni. A Baby outletben (Soroksári út), szokott lenni télen vastag, de elég húzós áron, olyan 5-6000 körül, nekem ez már nagyon drága.
2010. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kenguru gold-ban hatalmasak vannak. Sajnos nem tudom mekkora méretig, de még rá is csodálkoztam, hogy miért gyártanak ekkorákat :) (Bocsi, az én gyerekeim utálták a zsákot és emiatt hanyagoltam 74-es méret után.)
2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én Veszprémben a kisvilág bababoltban vettem nyárit 2000ft alatt és vannak vastagabbak 3000ft körül.
2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kelemenkelo ***** válasza:
ha pesti vagy a mini mano bababoltban
2010. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pestről a Mária nagykerből rendeltem 114-est a netről. Nincs a honlapon fent, de ha felhivod őket, küldenek postán is. 2900 ft volt az ára a nyárinak. A baja az, hogy alul gombos, ezért összevarrattam, középre cipzárt tetettem.
2010. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom, ezért átszoktunk a pizsire. Ez neki is kényelmesebb, mert közlekedni is tud benne. (Takaró nem marad meg rajta, ha hideg van, vastagabb pizsit kap.)
2010. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a Corában vettem két hete 110-es méretűt. Volt nagyobb is és tökjóóó!
2010. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!