Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet így válogatni a...

Hogy lehet így válogatni a neveket?

Figyelt kérdés
Lányom egyik osztálytársának a testvérei, Anasztázia,Szkárlett,Daniella,és az ikrek Liliána és Johanna.Nem cigányok,de sajnos a neveik nagyon arra utal, talán még a Johanna és a Liliána elmegy,de a többi...Az én gyerekem neve sem olyan népszerű,de mégsem ilyen jellegű,Laura lett a neve

2021. szept. 4. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
És most arra vársz, hogy elkezdjük ôket fikázni? Vagy mégis mi volt a célod ezzel a “kérdéssel”?
2021. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Itt csak a Szkárlettel látok problémát, az Anasztázia kicsit furcsa, de még emberinek hangzik, a többivel abszolút nincs bajom a Daniella és a Johanna különösen tetszik.
2021. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
És kinek kakkantja le? Neked mi a búbánat közöd van hozzá? Dedóban ülünk?
2021. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az szüleinek ezek a nevek tetszettek, neked meg a Laura tetszett. Ez egy teljesen egyéni dolog, kinek mi tetszik. Ez téged miért zavar?

Egyébként a Laura egy elég népszerű név. Kapásból 3 ismerősömet is így hívják.

2021. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
És ha én azt mondom, hogy szerintem meg a Laura cigányos akkor elkezdhetünk téged is fikázni? Foglald el magad, ne más életével foglalkozz!
2021. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, aztán csodálkozunk, hogy a gyerekek kis g.cik és egymást b.sztatjak apró hülyeségek miatt.
2021. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
A felsoroltak közül egyedül a Szkárlett gáz szerintem. Valakinek itt nagyon problémamentes élete lehet, ha ilyen kérdéseket ír ki a gyakorira. Inkább üljetek össze a hasonló beállítottságú barátnőiddel és beszéljétek meg ezt a témát. Lehet, hogy az ő köreikben nagyobb egyetértésre lelsz.
2021. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

A Daniella az egyik kedvenc nevem, ha vállalnék gyereket, tuti az lenne a neve. Pedig nem sutyerák közegből származom.

Nekem meg a Laura nem tetszik, minden szinte harmadik kislány laurácska, az is lehet “cigányos”. Foglalkozz a magad dolgával.

2021. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisgyereknek nem tűnnek furcsának a nevek. Nyilván később feltűnik nekik a cikis (Kandida, Orália stb. név), de ők nem fognak egy Ilonát öregesnek tartani, egy Szkárlettet külföldiesnek vagy cigányosnak.

Ők ahhoz a személyhez kötik, akinél először hallják.


A szülők és a felnőttek olyan idióták, hogy kritizálják és kategorizálják az embereket a nevük alapján.

2021. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is csak a Szkárlett a borzalmas, a többivel nincs különösebb probléma. Amúgy én sem értem, milyen választ vársz. Nekik ezek a nevek tetszettek. Nekem például a Laurától ráz a hideg, de mégsem kérdezem meg, hogy miért adtak ezt a nevet a lányodnak.
2021. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!