Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elkezdett válogatni....

Kisfiam elkezdett válogatni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Amit eddig adtam neki, általában szerette (kivéve a répát, de azt nem erőltetem). Néhány napja viszont nem mindig eszi meg, amit adok neki. Nem arról van szó, hogy nem szereti, hiszen néhány nappal azelőtt, vagy épp másnap, megeszi. Egyszerűen csak akkor épp nem akarja azt enni.

Ekkor általában adok neki valami gyümölcspépet, azt meg is eszi, de azért így elég nehéz, hogy minden harmadik evésnék balhét rendez.

Most 8 hónapos.


2009. jún. 5. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezzel azért vigyázz, hogy adsz helyette mást. Mert rá fog jönni, hogy ha balhézik, kapni fog mást. Nincs valami igazán kedvenc kajája? Én megpróbálnám, hogy ha ebédre nem akarja azt enni amit főzöl, akkor megpróbálnám délután.
2009. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi. persze, én sem szeretném rászokatni, hogy válogasson, de közben éhes.

igen, általában megpróbálom odaadni következő evésre, és meg is szokta enni.

2009. jún. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!