Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet így válogatni a...

Hogy lehet így válogatni a neveket?

Figyelt kérdés
Lányom egyik osztálytársának a testvérei, Anasztázia,Szkárlett,Daniella,és az ikrek Liliána és Johanna.Nem cigányok,de sajnos a neveik nagyon arra utal, talán még a Johanna és a Liliána elmegy,de a többi...Az én gyerekem neve sem olyan népszerű,de mégsem ilyen jellegű,Laura lett a neve

2021. szept. 4. 13:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Az Anasztázia nagyon szép név, én is adnám. Orosz név, egyáltalán nem cigányos.

Johannát szintén adnám. Ráadásul ez egy klasszikus név, klasszikusabb, mint a Laura.

A Szkárlett így leírva borzalmas, valóban kisebbséginek hat.

Daniella és Liliána nekem sem tetszik.

Egyébként nekem a Laura sem tetszik különösebben.

2021. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

Az Anasztázia és a Daniella név bár nem gyakoriak, szerintem semmi baj nincs velük.

Az már sokkal idegesítőbb, hogy a nemrég született kislányok között egyre többnek van idétlen kutyaneve, mint a Nara, Zora, Lana, Ájlin, Mendi, Nadin.

Komolyan, ezeknél még a Dzsenifer vagy a Vanessza is milliókkal jobb.

2021. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Jólesik neked fikázni másokat vagy mi a célod ezzel a kérdéssel? Ízlés dolga, hogy kinek milyen név tetszik, amúgy a Szkárlettet leszámítva közismert, átlagos nevek mind. Szerintem a Daniella és a Johanna kifejezetten szép nevek, a Liliána és Anasztázia is jók. A Laura is tetszik, de amint itt is olvashattad, vannak, akik pont attól másznak falra. Ízlések és pofonok. Ne rugózz mások dolgain, találj valami értelmes elfoglaltságot.
2021. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egyetlen ciki név a Szkárlett. A többi teljesen rendben van.
2021. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

A Laura meg pont tucat már..

Az Anasztázia kifejezetten tetszik.

Liliána, Johanna is elég gyakoriak mostanában, bár inkább a rövidebb -formák, Lili, Hanna - nekem a hosszabbak tetszenek.

2021. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam kislánya Anasztázia, nem rossz, de nem adnám. Viszont angolul a Scarlett nagyon tetszik.A Johanna és a Liliána is tetszik,Daniella meg a második lányom harmadik keresztneve lesz nagymamám után,ha francia párom lesz. Nem kimondottan szokatlanok, én 17 évesen döntöttem el,hogy Ophelia lesz a lányom.
2022. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!