Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell le hurrogni másokat...

Edus83 kérdése:

Miért kell le hurrogni másokat? Kérdésem baba cipővel kapcsolatban volt kaptam hideget, meleget! Miért nem lehet normálisan válaszolni? 7hós baba ha néha áll kell vagy nem, kemény talpú drágább cipő vagy elég a vékony talpú?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnos ilyenek az emberek :-(


Nem kell neki cipő, majd csak amikor már önállóan jár. Bentre bőven elég neki egy csúszásgátlós zokni. Kint meg már úgyis rossz idő van, gondolom már nem lesz olyan idő, hogy le tudd tenni (kertben, játszótéren).

2010. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hurroglak le.


A legújabb álláspont szerint és a külföldi szakirodalom szerint is a legjobb a láb izmainak fejlődéséhez, ha mezítláb tanul meg járni. Így minden izmát használja és erősíti. Nem kell bokát tartó cipő, se kemény talpú. A legjobb a puhatalpú cipő, lakáson belül meg bőven elég a zokni. Én se cipőben vagyok idehaza. Ez az én véleményem, én így csinálom a fiammal.

2010. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképp puhatalpú és merev kérgű(sarok résznél) legyen a cipőcske, amiben a baba kényelmesen tudja az első lépéseit majd megtenni!

A gonosz anyukákkal pedig nem is kellene foglalkoznod!

Tudod a szuper anyukák mindent, mindenkinél jobban tudnak! *-* Saját magukat minősítik!!

2010. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én jókat röhögök az idegbeteg anyukákon. Ha azt a kérdést tetted volna föl, hogy 10 vagy 12 dkg répapürét adj-e a babának, azon is vérremenően összevesztek volna. XD

Amúgy a kérdésedre válaszolva: barátnőm megkérdezte egy ortopéd orvostól, aki azt mondta, hogy amíg nem jár egyedül, biztosan, addig csak puhatalpú cipő legyen max. Az én egy évesemnek is még "csak" az van :)

2010. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)!!Itthonra nem is adok rá semmit,csak zoknit,de ha kimegyünk még ilyen hidegben adok rá cipőcskét persze nem megy benne,űl a kocsiban de szép a kislányom:)!!!
2010. aug. 31. 07:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szokd meg, hogy itt sok ilyen ember van, engem is lehurrogtak már egy kérdés miatt (miért nem lehet 1 éves kor alatt tejet adni a babának).

Szerintem se adj rá cipőt bent a házban.

2010. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vettem neki mikor 10 hónapos volt, lineát, mondván kell az, de alig használtuk, tiszta újszerű, mert mire elindult, már ki is nőtte. Elég lett volna csak valami egyszerűbb, mert bent én sem adtam rá, és most is csak zokni van rajta a lakásban.
2010. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!