Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a 6 hós kisfiam...

Mi lehet a 6 hós kisfiam heréjén egy kb kisujjkörömnyi piros folt?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, gondoltam lehet megnyomódott picit a bőr, ahogy próbál ülni, vagy pelenkakiütés. Vékonyan kenem oda is a popsikrémet (sudo és infantum) de azóta is ott van a folt. Mikor összeugrik akkor mindig megijedtek, hogy keményebb, de hála Isten nem. Úgy néz ki, mint egy csípés de ugye pelenkát keresztül neméppen tudja bármi megcsípni. 2 hete kapta meg a bexerot ami kiütötte a hátát 1 héttel oltás után. Lehet esetleg hogy ez is hozzá tesz? Éjjelt végig alussza, van mikor 12 órát is akár, olyankor ugye nincs pelus csere. Egyébként nagyon jó kedvű, vidám baba, semmiféle bajra utaló jelet nem mutat. Holnap felhívom a gyerekorvost, de addig is jó lenne olvasni tapasztalatokat, mennyire ijedjek vagy ne ijedjek meg.

2021. szept. 5. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem olyan 3 hónapos lehetett a fiam,hasonló volt a heréjén,felmaródásnak gondoltam. Váltottam pelenkát és bepanthen babyvel kentem neki,elmúlt,azóta se jött vissza.

Rossmannos pelust váltottam pampersre, érdekes módon az 1-es mérettől nem volt baj,a kettesnél meg ez történt.

De orvossal azért beszélj. :)

2021. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!