Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamilla teat hogyan adjam egy...

Kamilla teat hogyan adjam egy 3hetes babanak?

Figyelt kérdés

Rendes kamilla van itthon (nem filteres)

Nagyon hasfajos a babam es nem kakal :(

Ajanlottak a kamilla teat

Valaki tud segiteni az aranyokban? Mennyi kamillat fozzek mennyi vizben es cukorral? Koszonom szepen


2021. szept. 5. 22:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Ekkora baba emèsztőrendszerènek nem valò tea. Tornaztatas, cseppek, amik bevalhatnak. Ahogy erik az emèsztèse, úgy magàtòl is csökken a hasfàjàs.
2021. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak anyatejes, akkor nem baj, ha ritkan kakil.
2021. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Dr no ajanlotta a kamilla teat

De az aranyokat nem mondta el

Tapszeres baba

2021. szept. 5. 22:43
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos orvos is lehet visszamaradott, tea, főleg cukrosan àrt az ennyire pici babànak. Miòta nem kakil? Egyfèle tàpszert pròbàltatok?
2021. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
42%
A kamilla teától semmi baja nem lesz. Cukrot ne tegyél bele, csak víz plusz tea. Szűrd át többször
2021. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
44%

Kamilla... Aztán csodálkozunk, hogy allergiás lesz a gyerek mindenféle virágporra.

Semmilyen cukrot ne adj, szuperül rászokik, mire oviba megy tele lesz lyukas foggal a szája.


Ha hasfájós érdemes másik tápszert kínálni neki, általában a drágább jobb minőségű is. A HA tápszereket is érdemes kipróbálni, hasfájást laktóz érzékenység is okozhat, az ilyen piciknél elég gyakori. Illetve rengeteg speciális csepp és hasonló van, sokat használ a baba pocakjának a masszírozása, melegítése (meggymag párna), biciklizés a lábaival. Valamint érdemes vizet (minden hozzáadott cucc nélkül!) is kínálni neki, tápis babák időnként egyszerűen szomjasak.

2021. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes, a kamilla teát nem adnátok, mert ördögtől való, de a csak mesterséges úton előállított tápszer az rendben van? Hmm
2021. szept. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell bele cukor, én is szoktam cukor nélkül inni a kamillateát, kellemes íze van.
2021. szept. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%

Egy kiskanál kamillát tegyél egy bögrébe. Öntsd fel forrásvan lévó vízzel (kb féligl takard le hagy 5 percig úgy.

Én egy feleses pohárba teszek egy kevés cukrot (egy kiskanálla) area rászűröm a teát. Fecskendővel (nurofenhez, konakionhoz is adnak) felszívom. Így adom a babának. 2,5-5ml között elég szokott lenni.

2021. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%
Én Mecsek baby teát adtam hasfájásra, megváltás volt. Úgy csináltam, ahogy a dobozra volt írva, nyilván cukor nélkül.
2021. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!