Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamilla teat hogyan adjam egy...

Kamilla teat hogyan adjam egy 3hetes babanak?

Figyelt kérdés

Rendes kamilla van itthon (nem filteres)

Nagyon hasfajos a babam es nem kakal :(

Ajanlottak a kamilla teat

Valaki tud segiteni az aranyokban? Mennyi kamillat fozzek mennyi vizben es cukorral? Koszonom szepen


2021. szept. 5. 22:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
6%
Értem én a lepontozást nyilván nem volt olyan babátok aki nem tudod kakilni, és nagyon szenvedt vele. A cukor hajtja meg. Atért kell beletenni. Nem az íze miatt!
2021. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó, de volt babám, aki szenvedett a kakilással, sőt most a 3 hetes lányom kis szenved vele, mégsem adok neki cukros teát. Tápszert kell váltani, ha megfogja a hasát. Tornáztatni, melegen tartani a pocakot stb... Nem kockáztatod, hogy tönkrevagom az emésztőrendszerét.

Még a szélcső is jobb megoldás néhanapján.


Kérdező, tápszer mellé adsz külön vizet is a babának?

2021. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
30%
A kislányomnak is ajánlotta az orvos és a védőnő is. Cukor nélkül adtam neki, csak pár kortyot időközönként. Neki is szorulása volt, segített. Nem liter számra itta természetesen.
2021. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%
Én anno a fiamnál kipróbáltam, mert nehezen kakilt. Egyébként nem volt hasfájós, de azon két alkalommal, mikor adtam neki (ennyi idő kellett, hogy rájöjjek, ez az ok), úgy üvöltött a fájdalomtól, mint még soha, szóval én egy eleve hasfájós babánál nagyon meggondolnám. A kislányomnál már eszembe sem jutott adni. Tápszert kell váltani inkább, ha nehezen jön a kaki.
2021. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom valami elmaradott őskövület a doki. Nem kell ilyen kicsinek kamilla semmilyen formában. Tápszer váltás.
2021. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
31%
Tápszerváltás mit old meg? 5 fajtát próbáltunk, mindegyiktől fájt a hasa.
2021. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Ha a tápszer váltás nem segít akkor az emésztőrendszerrel van baj. Azon a kamilla hogy segít? Sehogy. Csak a kamillát olyan frappáns bedobni mert az mindenre IS jó egyesek szerint😂
2021. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%
Cseszheti a tápszer váltás, ha neki mist kell segítenie a babán. Ha már 2 naoha nem volt produktum, arra hiába ad másik fajta tápszert (ami vagy jó vagy nem) attól nem fog kijönni
2021. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres babánál se kell minden nap produktumnak lennie. És ha meg szorulás van a dologban vagy az izmok összehangolása a gond, azon se segít a kamilla.
2021. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
7%

Az lehet, de mikor látszik rajta h nyomja, és nem jön k8, akkor az nem vigasz h nem is kell minden nap kakilnia!

És de a cukros kamilla segít. Azért mert széklet lazító hatása van.

Későbbiekben laevolac szirupot is lehet adni (ami tiszta cukor szirup)

2021. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!