Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hós baba eskimo...

10 és fél hós baba eskimo kids halolaj?

Figyelt kérdés
Idegrendszeri éretlenség, oxigénhiány ... De állítólag behozza majd. Csak torokhangokat ad, nem "beszélget" tehát nincs mamamama, bababa stb. G,k hangok de azok is torkon akadva. Egész éjjel óránként kel, cicizve se nyugodt az éjszaka. A nézése se túl értelmes, mintha nem nagyon fogná fel az alap dolgokat sem. Doki szerint nem kell aggódni, de hát harap is és dühöng, morog. Nektek javasolták? Használhat? Szabad ilyenkor?
2021. szept. 8. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hány éves kortól lehet adni, nálunk nem segített semmit, megkésett beszédfejlödésre vettem, nem beszélt tőle, aztán abbahagytuk.
2021. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk sokat segitett, csak ajánlani tudom.
2021. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak óvatosan, mert szóját is tartalmazz! Inkább egyetek halat és keress más vitamint.


Ismerősnél volt oxigénhiányos a gyerek. Neki hintázást javasoltak.

Vannak baba-mama jogák, én inkább azt javaslom. Ott vannak jó kis gyakorlatok és neked is jót tesz.

2021. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hinta van az udvaron. Sokat hintázunk. Akkor most majd még többet ☺
2021. szept. 8. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is ajánlani tudom,nekünk sokat segített,már egy üveggel elfogyott,berendeltem még 2 üveggel

Nekünk a hisztire "kellett",nem aludta át az éjszakát, 20 hónaposan 5-6 alkalommal kelt

Gondoltam kipróbálom,és tényleg jó

Nyugodtabb,sokkal több szót mond,átalussza az éjszakát,ami nagyon jó,neki is és nekem is

Többet tud játszani,odafigyel,leül,és látom rajta,hogy koncentrál,puzzle a nagy kedvenc,amit eddig soha nem akart,nem volt türelme hozzá,már 16 dbos kutyás puzzlet kirak magától,segítség nélkül,eszméletlen,vagyis én tényleg csak jót tudok mondani

Nekünk dokinő ajánlotta,szinte minden ismerős anyuka adja gyermekének

Annyi halat ugy sem tudunk elfogyasztani,amennyire ténylegesen szüksége van a szervezetünknek,meg mi amugy sem vagyunk halasak sajna

1 éves kortól ajánlott 5 ml,de kérdezd meg a dokit,hogy fele adagot adhatsz e neki

2021. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy reménykedem ...
2021. szept. 9. 08:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb! 2.nap után aludt már egész éjjel. Jobban elvan napközben is és halandzsázás helyett úgymond dudorászik 😍
2021. szept. 15. 00:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok

Szívből örülök neki😍,akinek eddig ajánlottam,mindenkinek pozitív a visszajelzése


Neten meg lehet rendelni olcsóbban,érdemes 2 üveggel rendelni egyszerre

2021. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt gyógyszertárban 4910 ft neten drágábban láttam eddig, de megnézem még. Köszönöm!
2021. szept. 15. 09:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Uh,az jó ár

Itt nálunk 6200ft a patikában,neten 4990ert rendeltem

2021. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!