Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eskimo kids halolaj szirup...

Eskimo kids halolaj szirup aki használja gyermekénél, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 20:28
 1/3 babyboom567 ***** válasza:
75%
Mi használtuk.És használnám most is csak az történt, hogy kicsi korától kezdve minden vitamint,gyógyszert,halolajat a nurofenes fecskendővel adtam be.Nem is volt kb 2 évig semmi baj.De egyszer valamit nagyon durván félrenyelt, még én is megijedtem.Onnantól nem vesz be azzal semmit sajnos.A vitaminokat,nurofent vízben feloldva cumisüvegből megissza.A halolajt sehogy nem.Ráadásul rossz íze van szerintem.
2019. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: kihányta. Helyette a Gal-t adtam, de mostanra azt se hajlandó
2020. jan. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem a hatása jó lehet, bár a gyerek se bírta sokáig megenni. Most kidobták a gumivitamin formáját is, bár az csak az omega 3-mat tartalmazza, míg a folyékony ugye a 3,6,9-et. Mi jelenleg a Supradin omega3 gumivitaminját fogyasztjuk, ezt szereti.
2020. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!