Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eskimo kids halolaj bevált...

Eskimo kids halolaj bevált valakinek beszédinditásra?

Figyelt kérdés
Kislányom két és fél éves múlt (32 hónapos), már igazán nem tudom mi segíthetne, mitől indulna be a beszéde.

2020. febr. 5. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Tsmt, kutyás terápia... stb.

Az Eskimo kidet a lányom úgy kihányta, hogy csak na.

2020. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Lehet az segítene a legtöbbet ha békén hagynád.

Mesélj, énekelj, verselj neki sokat, de ne akard "gyógyszerezni" azért hogy beszéljen 2,5 évesen.

2020. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-es ez nem gyógyszer, mellesleg ha ilyen szinten nem vagy képben, talán inkább olyanhoz szóljál hozzá, amihez értesz, már ha van olyan.
2020. febr. 5. 20:18
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Én tornáztatnám. A mászás, hintáztatás, lovagoltatás (a térdedre ültetve Gyí, paci paripa-t játszani), ezek a mozgások fejlesztő hatással vannak egy gyermek kognitív fejlődésére.
2020. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Tejfehérje allergiája nincsen? Sok esetet olvastam,hogy kivonták az étrendből és 3 hét múlva beszélt. Állítólag az idegrendszerre hatással van. De azt nem tudom,hogy csak az arra allergiásoknál lehetséges ez.
2020. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Logopédushoz, tornára jár, tsmt-t nem hajlandó csinálni, otthon rengeteg mondóka, vers, hintáztatás évek óta megy, tejfehérje allergiája szerintem nincs, elvittük megnézetni, elvileg semmi baja nincsen, de beszélni nem akar.
2020. febr. 5. 20:51
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Akkor szervi elváltozás sincs eszerint... Nehéz helyzet. Ismerek egy olyan kisgyereket, aki 3 évesen kezdett el beszélni, azóta be se áll a szája 😅

Lehet vele is ez a helyzet. Mást nem tehetsz, mint várni és folytatni a fejlesztéseket. Kitartást!

2020. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megeszi az eskimo kid-et egy pohár joghurtba belekeverve, szerintem nincs rossz íze magában sem, de a lányom nem eszi meg, a tutti fruttisat vettem.
2020. febr. 6. 13:28
 9/19 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetünk, bár az én kislányom április végén betölti a 4 évet. Csak néhány szava van, viszont amit mondok neki akár a 2 lépcsős feladatokat is gyakran megérti, és lereagálja (vedd le a cipődet és rakd a helyére).

Az Eskimo Kid halolajat próbáltuk, de nem vettem észre sok változást, bár nem is szedtük rendesen, mert megérezte bármibe tettem. A narancsos talán kicsit finomabb....

Én most a Gal halolajat nézegettem, lehet kipróbáljuk.

Járunk kognitív fejlesztésre, szenzoros tornára (nem TSMT), plusz közösség, otthoni foglalkozás, bár ahogy olvasom ezeket ti is csináljátok. A TSMT nekünk sem nagyon megy otthon.

Próbáltam uszodát, de a nagy vízbe nem akart belemenni, pedig imádja a legkisebb pocsolyát is :D

Ami esetleg bevált nálunk, ha megfogja a kezem, hogy menjünk valahova, akkor mindig kommentáltam. Vagy 100x elmondtam egy 10m-es úton is, hogy "gyere, gyere anya".

Ezt legalább már szépen mondja. Plusz szeret számolni. Mindent megszámolunk, még a kiaggatott felmosó nyeleket is bölcsiben. Ha van valami ami érdekli, akkor kattanjatok rá és minden irányból járjátok körül a témát, aztán játék közben lehet kommentálni.

2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Beszédinditásra egyáltalán nem vált be a halolaj, 2 üveget evett meg, a narancsos sokkal jobb ízű, én nem vettem többet, mert nagyon drága és igazából fogalmam sincs mire jó.
2020. máj. 31. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!