Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposnak ajtóra akasztható...

6 hónaposnak ajtóra akasztható rugós ugráló?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, hordom fejlesztésre, mert nagyon merev az izomzata, sokat kell itthon tornazzunk, szeretne atfordulni, csak nem tud mert nem emeli a kezét, tolja a lábát, mert nagyon kötött. Arra gondoltam veszek neki ilyen ugrálót, mert ott magát mozgatja át. Viszont elbizonytalanodtam, mert sok helyen olvasom hogy stabilan kell tudni ülni hozzá, ő meg azt ugye nem tud. Viszont alapvetően meg ez kB olyan mint egy kenguru.
2021. szept. 11. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Kérj erősítést a gyógytornászotoktól!

Egyébként ha jó szakember, azonnal lebeszél.

Nem jó, nem hasznos, ebben a korban pedig kifejezetten káros is. Terheli a gerincet, lábakat, ízületeket.

2021. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Inkább kérdezd meg a dévényest.

Az a hinta semmivel sem jobb a holtkompnál.

Csak megterheli a gerincet.

Gyenge izomzatnál meg csak árt.

2021. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
*Gyenge/merev izomzatnál- jav.
2021. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy tudom h csak állni tudó babát szabad beletenni, de kérdezd meg a tornász, az a biztos.

Mondjon szakember véleményt, mint itt egy pár anyuka

2021. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Fiunknak volt, 5hónaposan tettük bele először. Addigra stabilan ült.

Nagyon imádta. Meg en is, hogy addig is elvolt.

2021. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképpen sem szabad. A lehető legrosszabbat teszel a gerincének a rugós hintával, a bébi komppal és minden olyan eszközzel, ami járni tudás előtt terheli a gerincet. Felejts el, ha nem szeretnél problémát a gyereknek.
2021. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Tönkre vágja a gerincét.
2021. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!