Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kisfiam megfázott...

8 hetes kisfiam megfázott csak a nózija folyik lehet nekik orr sprayt használni és adhatok neki citromos teát (igazi citrommal és csak egy-két cseppet raknák bele neki) milyen teát ajánlotok mert ezt a Mecsek bébit nem issza?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 07:42
 1/6 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném megkérdezni hogy most kapta meg az első védőoltást (3 napja) létezik hogy attól lenne? Ja és anyatejes. Köszi
2008. dec. 11. 07:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adjál neki teát.Használd a cebion cseppet,ez egy c vitamin.Én napi nyolc cseppet szoktam adni ha egy picit megvan fázva.Orr spraynek pedig használd a sterimárt.Befújod az orrát,vársz 1-2 percet amig fellazítja a váladékot és utána szívd ki neki.Jobbulást!
2008. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. dec. 11. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Sztem biztos nem attól van.Ha meg anyatejes főleg ne adj neki teát!Az anyatejbe minden benne van amitől meg fog gyógyulni!
2008. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyatejes babánál pláne nem értem, miért akarod teáztatni. Az anyatej mindennél jobb! Eszedbe se jusson a tea! Viszont ha nagyon el van dugulva az orra, anyatejet cseppenthetsz bele, az segít.

Nem hiszem, hogy az oltástól náthás, de nem is ez a lényeg. Ne adj neki semmit, még hozzáadott vitamint se, szedjed te és szoptass, szoptass, szoptass! Az anyatej a legcsodásabb szer a világon, mindenre jó!

2008. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is "náthás" lett a 3 hós oltás után (a kötelezőkön kívül rotát és meningot is kapott). Nekünk is mindenki azt mondta, hogy nem az oltástól volt, de szerintem meg attól.

Teát tényleg ne adj neki, Cebion cseppet viszont adhatsz. Mi fiz. só oldatot használtunk orrcseppnek.

2008. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!