Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátok miket...

10 hónapos babátok miket eszik? Már nem tudok mit kitalálni és a tejpépet is unja már.

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok le hogy reggeli tízórai stb.Éjszaka még többször ébred szopizni eddig tejpépet vacsizott de úgy tűnik ez sem elég neki. Mit adtok vacsira. Nem tápszeres azt ne írjátok.
2010. aug. 31. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy unja az ételeket? Úgy tudom, a gyerekek inkább ragaszkodnak a megszokott ízekhez, mintsem unják azokat. Csak nekünk felnőtteknek tűnik unalmasnak az étrendjük, pedig sztem ha felsorolnád miket eszik már, biztos hosszú lenne a lista. :))


Lehet, hogy nem éhség miatt ébred, viszont csak az nyugtatja meg, ha szopizhat. Rád van szüksége!! :)) Ezzel nincs semmi gond, ha téged nem zavar, de gondolom már fáradt vagy az éjjeli ébredésektől. :(

Ráadásul az biztos, hogy amit éjjel megeszik (szopizik), annyival kevesebbet kíván nappal.

2010. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz neki főzeléket vacsira? Ha éhes, az biztos elég lesz neki és változatos is. Az én 9 hónapos babám tápszert eszik ugyan vacsira, de sok anyukától hallottam, h. főzeléket ad. Pl.: paradicsomos krumpli, csirke brokkolival, répa csirkével és tésztával, máj krumplival és répával, stb...
2010. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ezeket adom mégis mindig úgy érzem mintha ua. lenne.Ma kipróbáltam a főzeléket vacsira. Majd meglátjuk:)
2010. aug. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!