Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer helyett babatejet...

Tápszer helyett babatejet akartam már adni 13 hónapos fiamnak, de többnyire meghajtja. Akkor most allergis lenne rá?

Figyelt kérdés
Átmenet a tehéntej és a tápszer között. Ezek szerint a tehéntejet sem bírná....
2010. aug. 31. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen. :( Akkor nem tudsz mit tenni, mint maradsz a tápszernél, és később ismét próbálkozol ezzel.
2010. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig vidd el gasztros dokihoz, mert a sima tápszer is tartalmaz lebontott tehéntejet, ami lehet, hogy nem okoz panaszokat, de az allergia csak teljes tejmegvonással szűnhet meg.

Ráadásul gyakran egy vérvétel elég, hogy kimutassák az allergiát. Jobb biztosat tudni.

(Egy tejfehérje allergiás 1 éves kislány anyukája)

2010. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a testünk és főleg a piciké egyértelmű jelet ad, ha valami nem jó neki. Ha meghajtja, semmiképpen nem adnék egy darabig újra én a picimnek, csak tápszert. Nekem a nagyobbik gyermek bélbeteg, az évek folyamán nagyon sok mindent végigolvastam (a tejjel kapcsolatban is), ezért a kicsimnek én 2-3 éves koráig csak tápszert fogok adni, tehéntejet semmiképpen.
2010. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én is kivizsgáltatnám, mert ha kazein allergia, akkor csak tljes diétára növi ki. Megér egy menetet

15 hónapos szintén tejfehérje allergiás kislány anyukája

2010. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!