Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hirtelen bejött...

Ebben a hirtelen bejött szeles hüvös időben miben viszitek ki babátokat levegőzni?

Figyelt kérdés
8 hónaposak és a kocsiban a takarót már lerugnák, a dupla nadrágot még soknak tartom, bár ki tudja, lehet elbírnák? Dzseki, kiscipő? Még nem is szereztem be ilyesmit.
2010. aug. 31. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 7,5 hós gyerekemet ma így vittem ki (reggel 1/2 9-kor): volt rajta egy ujjatlan body, azon egy vékony hosszú ujjú felső és nadrág + zokni. Erre kapott egy közepesen vastag bemelegítő felsőt és alsót. Adtam rá sapit, a kocsiban pedig betakartam egy takaróval. A babakocsi lábzsákját pedig azért tettem fel, mert az védi a széltől. Szerintem nem volt túl öltöztetve, mert a keze nem meleg, hanem hideg volt.
2010. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi még nem voltunk kint, de délután tervezzük: vastag zokni, farmernadrág, rövidujjú body, rá hosszúujjú pulcsi és az új dzsekije, aminek a belső részét ki lehetne cipcározni és bolyhos kardigánként hordani. Sapi és kész. Nem öltöztetem túl, mert akkor a 0 fokban mit adok rá??? Jó nyilván overált, de 15 fokban még szerintem nem kell dupla nadrág. És viszem a plédet, ha esetleg tényleg nagyon hideg lenne.


Off elsőnek: csak nem Debrecen környéki vagy? A bemelegítő alapján :o)) Bocs, de úgy hallottam, hogy arrafele mondják így. :o)

2010. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kedves második: eltaláltad :)
2010. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamon reggel kilenc után egy hosszú ujjú body,egy vastagabb nadrág kapucnis felsővel és egy cipő volt.Én sem akarom túlöltöztetni, én sem fáztam farmerben, pólóban,melegítő felsőben.Ahol sütött a nap ott még melegem is volt.Egy éves lesz jövő héten.Kisebb babára nyilván kicsit többet adnék,ha nem mozog még annyira,az én fiam a babakocsiban is folyton mozog.
2010. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az esti fürdetés előtt szoktunk sétálni kenguruban kb. fél órát. Négy hónapos a kislányom. az este így öltöztettem: ujjatlan body és hosszú ujjú pamut rugi volt rajta bent, erre ráadtam egy plüss melegítőt, kapucnisat, plüss zoknit és a pamut sapkára ráhuztam a melegítő kapucniját. Szerintem pont elég volt. Csak az arcocskája volt hideg, amikor hazaértünk.
2010. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi is Debrecenben vagyunk.:)
2010. aug. 31. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
12.22-es vagyok, mi is debreceniek vagyunk:-)
2010. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!