Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig az eső miatt most meg a...

Eddig az eső miatt most meg a hőség miatt nem tudunk rendesen levegőzni. Ti nem féltitek a babátokat? Mit tesztek a meleg ellen?

Figyelt kérdés
14 hós, de csak délután lenne lehetőségünk kimenni amikor iszonyatos a hőség. Sajna a házunk sem különb, 29! fok van a gyerekszobában bármit teszek max. 2-3 fok a különbség
2010. jún. 9. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eső miatt miért nem? Mi akkor szeretünk a legjobban. Tökéletesen tiszta a levegő, hűvös van. A hőség sajnos ilyen. Ilyenkor nem levegőzünk, maximum gyenge huzatban, hanem fürdetem naponta 3-szor langyos vízben, + rengeteg üres tea.
2010. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert sem esőkabátunk nincs sem olyan babakocsink amin van esővédő.Egyébként még ha lenne is esőkabátunk nem vinném ki, mert annak csak hiszti lenne a vége mivel tuti minden pocsolyát megtalálna.
2010. jún. 9. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kivittem mindennap még esőben is az örökmozgó kislányomat. Vettem esőkabátot, gumicsizmát, így aztán menetre készek voltunk :))) Ki se bírta volna az egésznapos bezártságot :))) Ilyen melegben meg 10m előtt és du. 5 után vagyunk kint az udvaron, ilyenkor elviselhető a meleg. A meleg ellen igazán sokat nem tehetek, mivel légkondink nincs, csak egész éjjel nyitva vannak az ablakok, nappalra meg lehúzom a redőnyöket és becsukom az ablakokat, hogy ne dőljön be a forró levegő.
2010. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esőben én se vittem ki az 1 éves fiamat. Ha levegőztetni akartam akkor ablakot nyitottam, de esőben sétálni semmi értelme! Ő még babakocsis, de nem igazán élvezi amikor egy nejlon zsák van ráhúzva....

Én most ebben a melegben reggel vagy kora délelőtt viszem ki, 9-1/2 11 közt valamikor!

Te miért nem tudod ilyenkor levinni? Délután csak 5 óra után, bár még akkor is meleg van

2010. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem rosszindulattal tettem fel a kérdést kedves kérdező, azért semmi gond. Nekünk sincs esőkabátunk, és esővédős kocsink sem. Viszont be tudtunk állni egy tető alá, vagy kivittem a teraszra,ha meg nem esett nagyon, amíg bírta a kocsi addig tologáltam.
2010. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!