Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szokásom alapesetben...

Nem szokásom alapesetben mások dolgain csámcsodni, de ez a kérdés normális?

Figyelt kérdés

A facebookos szakértői csoportban egy nő szerette volna kivizsgáltatni az újszülöttje kukiját, mert szerinte kicsi nagyon, kisebb mint a bátyáé volt.

Nem szabad kommentelni ha nem vagy szakértő, szóval nem tettem ott meg, inkább itt. Normális, hogy emiatt ide oda hurcolássza? Urológus, endokrinológus stb. Mit tudnak ezzel csinálni? Elküldik dévenyeshez hogy meghúzgálja neki, hátha nagyobb lesz? Orvos is értetlen volt, azt mondta majd megnő.... erre szakértőket zaklat ezzel, meg ide ida viszi a babáját már egész kiskorában azt plántálva belé, hogy kicsi a kukija. Ha már most ezt csinálja, mi lesz később? Önértékelési zavaros gyerek.


Valszeg most én leszek megkövezve, hogy foglalkozzak a saját dolgommal, jogos is lenne ha nem tette volna ki a nyilvános csoportban. Ez már nekem nem az a kérdés, hogy ki hogy táplál hozzá, vagy milyen módszerrel nevel. Nálam kiverte a biztosítékot...

Mit gondoltok?


2021. szept. 13. 09:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Foglalkozz a saját dolgoddal!! 444!😃😃😃


Egyébként szerintem is beteges ez a dolog, azt kellett volna elmagyarázni neki, hogy oszt' mit csinálnak vele? Mert azzal, hogy kicsi, sokat nem lehet tenni. Vagyis hát semmit.


Azért mond hogy egy pszichológust ajánlottak neki?

2021. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

Annyi ember annyiféle hülyeségen aggódik, hogy szerintem simán belefér.

Ő dolga, nála meg biztos más veri ki a biztosítékot.

Szerintem egyszerűbb és célravezetőbb az ilyet átlépni, mint napokig pörögni rajta és egy másik fórumon kitárgyalni.

2021. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem napokig pörgök, 1 órája nincs hogy láttam.


Majd a szakértők biztos adnak neki jó ötletet, de nálam simán kiverte a biztosítékot.

2021. szept. 13. 09:19
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok ennyi alapján az esetről véleményt mondani, de ismerek olyat, aki eldöntötte a gyerek 2 éves korában, hogy ADHD-s, évekig hurcibálta szakemberekhez addig, míg végre talált valakit, aki ráhagyta és megadta neki. Aztán pofára esett, mert ráfogták azt is, hogy Aspergeres, na ez már nem tetszett neki, mert ezzel ugye már dolog van, ez SNI kódot jelent, ezzel nem lehet bármilyen iskolába menni stb. Na akkor azért kezdett rohangálni, hogy Asperger ne legyen, csak ADHD. De úgy általában valami Münchhausen félében szenved az illető, persze egy enyhe formájában, mert minden héten rohangál orvoshoz a gyerekével, hol ezért, hol azért. Volt, hogy vasárnap este felfedezett egy új anyajegyet, hétfőn már egy drága magánrendelő előtt csücsültek, hogy juj az mi. Rengetegszer voltak kórházban is, kb ilyenek miatt, hogy 3 napja nem kakilt a gyerek, meg kiütéses lett a lába (megcsípte a szúnyog 3x) és sorolhatnám.
2021. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

De napokig fogsz pörögni, mert ha jön plusz válasz vissza fogsz járni csámcsogni.

Nálam pl. ez veri ki simán a biztosítékot nem az ha más aggódik a saját dolgán.

2021. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát figyelj, tényleg fura, de az anyukák annyi mindenen tudnak aggódni, pörögni, hogy csak na. Nem kirívó eset, hallottam már ilyen sztorit amúgy.., ez csak akkor jelent problémát ha a gyerek már felfogja min aggódik anya.


Én pl az első fiam mellbimbójára hittem azt hogy kiütés, kB fél napig bújtam a netet, mire leesett hogy bizony a babáknak van mellbimbójuk.


Most nem mondom, hogy normális voltam, de hát ez van 😂 szerintem nem is voltam nagyon kialudva..

2021. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is olvastam, szívesen válaszoltam volna.

Szomorú, hogy felnőtt nők nincsenek azzal tisztában, hogy a pénisz mérete csak merev állapotban fontos és "vérpénisz" esetén óriásit tud változni. Van olyan felnőtt, akinek 5 centi sincs ernyedten, mégse kell leírni. Ő pedig majrézik 2 centin egy újszülöttnél 🙈

2021. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem botrankoztat meg. Hiszen azon is véres viták vannak hogy 5 honapos 29 naposan elkezdheti e már a kostoltatast egy baba... Azon dettó ilyen marhaság aggodalmaskodni.
2021. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Szegény gyerek, de megalázó.
2021. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Remélem nem valami pedofil, hogy ennyire érdekelje mekkora a fia fütyije
2021. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!