Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes gyerekkel mennének...

3 hetes gyerekkel mennének lagziba?

Figyelt kérdés
Max pár órára nem késő estig
2021. szept. 13. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Nincsenek ellenemre a gyerekek a lakodalmon, vagy esküvőn, de egy 3 hetes gyerek nem oda való.

Bármikor elkezdhet sírni, és őszintén, még ha hátul is lesztek, és gyors kiviszed, akkor is bele sírt, a videón ezt lehet majd hallani, vagy a számukra fontos pillanatban ott egy bőgés. Mi felolvastunk pár sort amit mi írtunk, így is ideges voltam, őszintén nem örültem volna ha ebbe a számomra fontos pillanatba belerondít valaki.

A lakodalom, vendéglátás más, viszont sokszor ott is hangos a zene, van ott is beszéd, torta vágás stb.

Hacsak nem vagy pl a testvére a házasulandó feleknek, én nem mennék és vinném a babám.


De ez én vagyok.

2021. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem!


Gyerek miatt

Magam miatt

Nàsznép miatt

2021. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem.Nagy kicsi még.
2021. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
1 MAX 2 órára nem vészes elmenni, ha közeli rokon házasodik és a közelben van én így “beugranék”. De ha nem közeli hozzátartozó és messze van akkor nem mennék el nem annyira való ekkora babának.
2021. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Keresztfiam volt a mi esküvőnkön, hathetesen. Evett és aludt végig. Kisiskolás unokaöccseim ellenben vállalhatatlanok voltak. Igaz, hogy az esküvői helyszíntől 10 percre laktak a kisbabások, szóval ez is szempont.
2021. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak abban az esetben, ha közel laknánk a helyszínhez és csak a szertartásra mennénk.
2021. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Apa menjen, képviselje a családot, szerencsétlen gyereket meg hagyjátok.

Más kérdés, ha esküvőre valaki odaállitana egy 3 hetes csecsemővel, hát nem esküdnék meg rá hogy normális az illető...

Nem tudom amúgy mikor lesz a lagzi, de én azt hittem szülés előtt, hogy majd megyek ide-oda, aztán most annak is örülök, ha pisilni eljutok .. (2.5 hónapos)

Szóval lehet bennem is felmerült volna kis naívan a kérdés, bár immunrendszer híján nem tenném ki szegény babát egy ilyennek akkor sem ha el tudnék menni, pl.míg alszik, de a kutyát kiengedni pisilni is gondot okoz néha. 😆

2021. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is lagziba való egy 3 hetes gyerek.


Ráadásul te sem tudod még, hogy alakul az akkori napirend. Lehet ordít egész nap, mert a hasa fáj. Pont nem egy síró újszülöttre van szükség egy esküvőn, lásd az 1. kommentben írtakat.


Mi is kaptunk meghívást a terhességem alatt esküvőre, a kiírt dátum után 5 héttel volt az időpont, de jeleztük előre, hogy csak a férjem megy. Megértette a pár, és ők is tudtak így tervezni tovább.

2021. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi 4hetesen vittük.

A szertartást vegigaludta. Utána míg kajáltunk is felig aludt, félig fogtuk. Semmi gond nem volt.

Ellenben az ilyen 5-6 éves gyerekek végigdumáltak a szertartást, rohangáltak az etteremben....


3kor volt az aláírás, 6kor a vacsi. 8ra ertünk haza. Semmi probléma nem volt.

2021. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!