Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor jobb a 3...

Szerintetek mikor jobb a 3 gyermek vállalása?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Van egy 5 és egy 2 éves kisfiam.

Három gyereket szeretnénk.

Viszont nem vagyok benne biztos, hogy most azonnal, vagy halasszuk, amíg nagyobbak lesznek a fiúk.

Úgy is az fog dönteni, ahogy mi érzük, de ettől még kíváncsi vagyok véleményekre/tapasztalatokra.

Nekem már 2 kicsivel is néha nehéz, hárommal talán falramásznék.:D

Viszont az szól amellett, hogy jobb most vállalni, hogy egyben letudom az itthon lévős időszakot és lehet, hogy később már kiesünk a babázós ritmusból.


2021. szept. 14. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Soha. Bőven elég 2. Így is túl sokan vagyunk.
2021. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha most úgy érzed, hogy falra másznál 3 kicsitől, akkor várj. Persze, lehet igaz az is, hogy jobb egyszerre letudni, de minek kínoznád magad? És mi van, ha ikrek lesz? 4 kicsivel úgy, hogy már a 2 is sok néha... kicsi az esélye, de nem lehetetlen.
2021. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem vagy biztos benne inkább várj szerintem. Később még lehet baba ha úgy alakul, de ha most lesz és mégis besokallsz, nem fogod bírni akkor vissza csinálni már nem lehet.
2021. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Én 2 kicsit érzek elégnek, 3 sok 2 kezem van, a nagyok között 2 év van, az pont jó volt ők együtt nőttek fel.

A kicsinek is szeretném ha lenne "igazi tesója" akivel felnőhet.

2021. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Elég, állj le.
2021. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 2. Gyereknél vaciláltunk. Én még nem éreztem magamban h szeretnék a 2 évesem mellé egy picit. Jól döntöttünkh vártunk 4 éves volt mikor teherbe estem. Hát volt meglepi az uhn mikor kiderült h ikrek. Mivel nincs a családjainkban, így annyira váratlanul ért h szinte sokkolt (nem terveztünk soha 3 gyereket)

És igen 1-1 helyzetben bizony nagy feladat h csak 2 kezed van, de 3 gyerek 😅

Amedfig nem érzed azt a bizonyos "de szeretnék kisbabát" érzést, ne vágjatok bele

2021. szept. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 6.5 éves a legnagyobb, 3.5 éves a középső 9 hónapos a legkisebb.

Hazudnék ha azt mondanám minden mindig egyszerű meg könnyű, de én így szeretem.

Egyébként nálunk a legkisebb a legnyugodtabb gyerek.

Nagyon szeretik egymást.

2021. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Szia, szerintem mivel a korod még nem sürgeti, várj még! És addigra ujra olyan jó lesz majd babaznod!
2021. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Varj csak azert h letudd nem oi nost szulni. Hanmeg kesobb megse akarod ujra kezdeni akkor ez van nincs tragedia. Szvsz 2 gyerek pont eleg
2021. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!