Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babádra, aki még nem tudja...

Babádra, aki még nem tudja beledugni a lábát, hogy adod rá a kocsicipőt?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, mi nagyon bénák vagyunk, én is, meg a 7 hónaposom is:) Egyszerűen nem tudjuk felvenni a cipőt, nem nyomja a lábát, a sarkát nem tudom beledugni a cipőbe. Mi a titok?
2010. aug. 31. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi sem tudjuk rendesen felvenni. Kétszer próbálkoztam vele, de úgy döntöttem hogy amíg nem jár jó lesz neki a mamusz is. Hátha addigra egy kicsit ügyesebbek leszünk.
2010. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz a cipő, vagy kicsi! Nekem is volt olyan kocsicipő kocsi csizma ami az istennek sem ment rá, de ami jól volt kialakítva seperc alatt belecsusszant a lába! Pl. Az volt jó, amibe beledugtam a lábát hátul a bokájánál volt a nyelve, majd felhajtottam a nyelvét a bokájára rátépőzáraztam és kész!
2010. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem adtam rá cipőt, csak a járáshoz. Ha hűvösre fordult az idő, nagyméretű, meleg zoknit kapott.
2010. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Az első, amit kapott és kinőtt, magas szárú cipőke volt, a mostani tépőzáras félcipőféle. Ezeket ki is nőtte anélkül, hogy egyszer a lábán lett volna. Őszre van bélelt kiscsizmája fordítottbőr-féle anyagból, nagyon édes, de hát ha így bénázunk, azt sem fogom tudni ráadni egyszer sem.
2010. aug. 31. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nem ez volt a kérdésed :), de én addig nem is vettem neki/adtam rá cipőt, míg nem járt vagy próbálkozott a járással. Igaz, nekünk szerencsénk is volt, mert ez pont most nyári időszakra esett, így még a kertben is elvolt mezítláb.
2010. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk fűzős tornacipőnk van. Jól kifűzöm/lazítom, a nyelvét megfogom, beledugom a lábát, majd a sarkát nekitámasztom a hasamnak és picit megnyomom a lábát (nem fáj vagy ilyesmi, csak picit). És belecsusszan.

Én azért adok rá cipőt, mert 1. hideg van, 2. mi sem mászkálunk farmerba meg zokniba az utcán, tehát nekem az kellék.

2010. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!