Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkkora lábacska fér bele a...

Mekkkora lábacska fér bele a 16-os cipőbe? Talphossz érdekel. Kocsicipőt vennék neki.

Figyelt kérdés

8 hónapos kisfiam van és a talpa hossza 13 cm.. erre a nagy lábikóra mekkora kocsicipőt vegyek?

bundás a kiscipő ezért nagyobbat kell vennem tudom:)

de mekkorát?


2010. nov. 7. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

20-21-es!

Fel kell próbálni, mert torkos a picik lába, és nem biztos hogy rámegy, nem tudod bele dugni a lábát.

Tescoban lehet jókat kapni jó áron!

Vatera teszvesz

2010. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiam 16-os cipőcskét hord és 3 hónapos, két hónapos kora óta jó rá :)) Centit most így hirtelenjében nem tudok írni de kicsi baba, egész hossza 60 centi szóval a talpa sem lehet nagyon nagy a kortársaihoz képest :) Én inkább azt mondanám nagyobbat vegyél.
2010. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! óriás lábú kismanóm nevében is!

megnézem a tesco-t:)

A teszveszen láttam egy édes 16-ost ...de akkor inkább nem megyek bele a licitbe..

2010. nov. 8. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!