Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldanátok meg a babakoc...

Hogyan oldanátok meg a babakocsis kérdésemet? Babám 9hónapos, a 9hónap alatt alig voltunk kettesben sétálni vele. Akkor tudunk menni babakocsizni, ha délután vagy este hazajön a férjem.

Figyelt kérdés
A panelban nincs babakocsitároló. Lift nincs. A kengurunkat kinőttük. Lassan beleőrülök, hogy nem mehetünk akkor sétálni, amikor nekem és a babának is jó. Csak várjuk haza apát, mint a Messiást, és mehessünk! Így teljesen magamba fogok zárkózni!
2010. aug. 31. 13:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A lakók biztos nem teszik ki a bicajt a lépcsőházban, félnek hogy ellopják! És ha tényleg ellopják, akkor mi leszünk a hibásak!
2010. aug. 31. 14:27
 12/17 A kérdező kommentje:
Még nem ül stabilan a Babóca!
2010. aug. 31. 14:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is az "először a gyerek, aztán a babakocsi" módszer vált be. Nem szívesen hagytam magára még arra a pár percre sem, de a kiságyában nem lett semmi baja.
2010. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát én vagy a kiságyban hagyós módszert választanám,vagy vegyetek egy könnyebb kocsit ha a tárolóba sehogy nem fér,de szerintem még próbálkozatnátok azon a fronton is.Esetleg autó csomagtartója,vagy ismerős nem lakik a közelben akinél hagyhatnád?
2010. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért az mégse állapot, hogy te ne asználhasd a tárolót, ha ugyanolyan jogod van hozzá. Vegyetek egy esernyőre csukható olcsó, könnyű babakocsit, és ez összecsukva elfér a biciklik tetején is keresztbe. Ezzel persze leginkább csak jó időben lehet közlekedni, de én vettem a miénkre esővédőt, meg napernyőt is, így ez is megoldott .
2010. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nehéz, de szerintem ez elég gáz, hogy a férjedre vársz egész nap. Mi a harmadikon, lift nincs, a tárolóban nem hagynám a kocsit, amúgy is tele van, de ha nem lenne, akkor sem. Már esernyőkocsink van, és azt cipelem gyerekestül, aki már másfél éves, tehát nem könnyű. Amíg kisebb volt, akkor viszont a kocsink volt nagy és nehéz, de akkor sem kárhoztattam magam szobafogságra, főleg nem szép időben. Szépen lelépegettem a lépcsőfokokon a kocsival úgy, hogy a hátsó kerekeket gurítottam le lassan, egyenként a lépcsőfokokon, az elsők meg a levegőben voltak. Fölfelé pedig szintén, első kereket 2 lépcsőfokkal feljebb, felgurítottam, majd a hátsót is, aztán az első kerekekkel újra egy lépcsőfokot, és újra a hátsót. Lassú, de nem kellett cipelni, időnk meg van, hisz itthon vagyunk babázni. Anyukám hasonló házban szintén a harmadikon, már 30 évvel ezelőtt is megoldotta ezt naponta többször, velem meg az öcsémmel,az akkori nehéz babakocsikkal. Ne haragudj, de azt mondják, hogy lehetetlenség nincs, csak tehetetlenség, és szerintem ez ebben a szituban igaz is, oldd meg a helyzetet!
2010. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van olyan 6 kilós esernyőkocsi, ami szinte vízszinteig dönthető. A mi babánk sem ül még, de már használjuk. Egyébként szerintem is megér egy beszélgetést a szomszédokkal, semmit nem veszíthetsz vele. Ne akarj az ő fejükkel gondolkozni, te foglalkozz csak a saját szempontjaiddal, nem tudhatod előre, mit fognak mondani. Tényleg nem kell veszekedés ahhoz, hogy egy ilyen dologról beszélni lehessen.
2010. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!