Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha minden szoptatás...

Nem baj ha minden szoptatás előtt (van h 8-9x eszik egy nap) adok infacolt 3 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Tájékoztató úgy írja h minden étkezés előtt adjunk. Nincs egy limit? Vagy ezt nem lehet túltolni?
2021. szept. 20. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10es. Első baba így lehet nem biztos h észre venném a jeleket. Miből tudom h elkezdenek dolgozni az enzimek?
2021. szept. 20. 20:31
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
9-es vagyok, nalunk nem volt szüksèg semmilyen cseppre, tudom, ez szerencse kèrdese is, de biztosan nem adtam volna mindne eteteshez, hiszen akkor honnan lehetne làtni, hogy anèlkül milyen az emèsztese? Ès lehet, hogy bezavar a termèszetes èrèsi folyamatba. Nem vagyok szakèrtő, de szükseges minimumnàl többet biztos nem adnek a gyereknek.
2021. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
10-es vagyok. Én minden etetéshez adtam, nekünk is első és egyetlen gyerek. De egyszerűen lehetett látni, ahogy elkezd kisimulni. Elkezdett békésebben aludni éjjel. Nappal sem sírt már olyan sokat. És így egy egy nappali etetésnél nem adtam. Mondjuk neki infacol mellett is fájt a hasa de mérsékeltebben. Pár nap alatt elhagytuk az infacolt, estére még kapott egy ideig, de az sem kellett már sokáig. Szerintem ne aggódj fogod látni, amikor már nem lesz rá szüksége.
2021. szept. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!