Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tegyem el fagyasztóba a...

Hogy tegyem el fagyasztóba a barackot a babámnak? Megfőzzem vagy csak ugy nyersen? Zacsiba is jó vagy inkáb aventes poharakba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi minden évben teszünk a fagyasztóba őszibarackot, és sárgabarackot is. Semmi extra. Jó akár egy jégkrémes doboz is. Zacsiba nagyon összefagy. De ha nagy emnnyiséget teszel el, abban is teljesen jó. Meghámozod, aztán bele a dobozba, v. zacsiba, ha savanyú, akkor mehet rá egy kis cukor. Ha nem, akkor ennyi. És már mehet is a frigóba. Üdv.
2010. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éN is teszek minden évben. Sárgabarack héját lehúzom, magot kiveszem és mehet be a fagyóba. Paradicsomot is meghámozom, de hámozás nélkül is teszek el. Cukkinit, tököt is meghámozva, kimagozva, félbevágva, illetve legyalulva, petrezselymet leveleire csipkedve, kaprot is....
2010. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nyersen megpucolva meghámozva feldarabolva 20-25 dekánként fóliába csomagolva tettem el barackot, meggyet pedig az aventes dobozokba
2010. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!