Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom éjjelente...

1 éves kislányom éjjelente többször felsír, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem ébred fel, csak felsír, de már legalább egy hónapja, minden éjszaka kétszer-háromszor. Nem hasfájós és nem is cumit keres, más ötlet van? köszönöm
2008. dec. 11. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

az én egyéves fiam is szokott ilyet csinálni-én,ha csak egyet sir,be sem megyek,mert akkor felébredne-és nehéz lenne visszaaltatni.sztem a foga lehet-éles,hirtelen fájdalom.de rosszat is álmodhat

2008. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogacska nem okozhatja? lehet, hogy jön a következő..
2008. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A fogacskájára azért nem tippelek, mert amikor 5 jött egyszerre akkor sem ébredt fel éjjelente, most meg már kb 5 hete minden éjjel ez megy és újabb fog azóta sincs a láthatáron.

Köszönöm a válaszaitokat, ha valami még eszetekbe jutna, várom!

2008. dec. 12. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen felsír, akkor én is erre a kettőre tippelnék, bár ha többször, akkor inkább a fogára, nem hinném, hogy sorozatban rosszat álmodna. Az pedig, hogy az előző fogacskákat nem érezte meg, nem garancia, hogy a következőket nem fogja. Anyukám szerint én is így voltam, hogy az elsőnél semmi, már azt hitte megússza, de sajnos a későbbieket már megéreztem.

Az én kislányom is sokszor felsír én is a fogára tippelek, Neki most bújt ki az első, de már a második és a felső kettő is nagyon a határon van. Hirtelen sír fel, ami fájdalomra utal. Én azt szoktam még, hogy ha a lefekvés előtti kajcsinál nem alszik be, akkor vacsi után bekenem az ínyét dologéllel. 6,5 hós kislány anyukája.

2008. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!