Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak mi átlagos anyukák...

Csak mi átlagos anyukák kérdezünk ezen az oldalon vagy van ezen az oldalon celeb vagy híresebb anyuka is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mi :)átlag..
2010. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja, Bangó Margit vagyok.
2010. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az átlagos anyukák fórumoznak!
2010. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy egy celeb-anyuka lealacsonyodik hozzánk, pórnéphez, és tőlünk kérdez? Áááááhhh!
2010. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak mi átlagosak. kötve hiszem hogy egy "celeb" itt fog kérdezni meg válaszolgatni.
2010. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:)

A celeb anyukák nem érnek rá fórumozni, mert ha épp nem babáznak, akkor szépítkeznek vagy dolgoznak, vagy csak híresek és szépek, és mutogatják magukat. :D


Viccet félretéve, simán elképzelhetőnek tartom, hogy ráérős idejükben benézzenek fórumokra. Elvégre ők is emberek.

2010. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha véletlenül lenne is ilyen fórumon celeb, tutira nem fogja magát felfedni. Szerintem örülne, hogy itt nem ismeri senki (én legalábbis biztosan így lennék ezzel).
2010. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már csak azért sem, mert gondolj bele valaki rájön vagy valahogy kiderül(hiszen ez simán megtörténhet akérmilyen úton-módon) akkor ezzel lenne tele bulvár, mármint a kérdésből vagy válaszból amit írt szaftos sztorit kerekítenének.
2010. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
84%

Nem hiszem,hogy itt lennének celeb anyukák,ugyanis náluk legalábbis a gyereknevelés terén mindig,minden rendben van.

Az ő gyerekeik már a születésük utáni első éjszakát simán átalusszák,soha nem sírnak,egy hónaposan már járnak és már nincs szükségük pelenkára,két hónaposan már kimondják,hogy:édesanyám,édesapám szeretlek benneteket(ezt persze a TV élőben közvetíti) és bármikor megoldanak egy háromismeretlenes egyenletet.

Ja,és az ő gyerekeik soha nem kakilnak büdöset.

Ugyan mi a fenének néznének ők ide fel?

2010. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy anonim oldal,és ki tudja ki kicsoda.ő is csak egy ember,aki tele van kérésekkel,kételyekkel,miért ne kérdezhetne ő is.biztos vagyok benne hogy már meg is történt.
2010. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!