Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagos beosztásban dolgozó...

Átlagos beosztásban dolgozó apukával és a szülői ágyban alvó gyerekkel mennyi a szex a szülők között? Milyen gyakran hányszor és hol oldjátok meg?

Figyelt kérdés

A férjem reggel 7kor megy, este 6kor jön. A gyerekünk 4 hónapos. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk együtt, mivel köztünk alszik 6 hetes kora óta (addig küzdöttünk a külön altatásával de iszonyatos éjszakáink voltak zsinórban hetekig).

Így kialusszuk magunkat mert csak 2szer kel éjjel, szopik és már alszunk is tovább, de a szex az nem jön össze. Én a gyerek mellett a gyerekkel egy ágyban sose tudnám csinálni, főleg mi lesz ha nagyobb lesz? Napközben ugye a férjem nincs itthon. Hétvégén 4ből3-at dolgozik. Mi lesz ennek így a vége? Más hogy oldja meg? Még azt olvastam most nem késő a saját ágyához szoktatni, de később már nagyon nehéz lesz.


2011. okt. 24. 13:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és hozzátenném hogy a férjemnek is lenne rá igénye meg nekem is (korábban heti legalább 3szor együtt voltunk) sőt :(( Ennek örökre vége? Csak nem várhatom el tőle hogy szökőévente egyszer szexeljünk.:(
2011. okt. 24. 13:50
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Saját ágy. Az én gyerekeim sosem aludtak velünk, mi is szenvedtünk az elején, de inkább ez, minthogy később a leszoktatással kínlódjunk, és még a házaséletünk is rámenjen. A hálószoba a miénk, nem is volt soha ilyen problémánk.
2011. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Másik szobában szexelünk a földön. Néha jó lenne ágyban is szexelni, de mindegy.
2011. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Bár a problémára megoldás lehet az is, ha ti mentek át másik helyiségbe szexelni, de hosszútávon akkor is az lenne a legjobb, ha még idejében visszaszoktatnátok a kicsit a saját ágyába.
2011. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Azt akartam írni, amit a 13:53-as.

Nem lesz így örökre, ha most tesztek ellene. Kitartással át lehet szoktatni a saját ágyába, mert még pici.

S akkor ott lesz nektek az ágyikótok. Addig meg át lehet osonni egy másik szobába.

2011. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Felébred ha kimegyünk mellőle, meg nem merem a szülői ágyon otthagyni már forog.:(
2011. okt. 24. 13:55
 7/16 A kérdező kommentje:
És akkor az a sok sok szülő akik együtt alszanak a gyerekekkel??? Ők hogy csinálják?? Én mindenhol ezt hallom hogy az úgy a jó a gyereknek mert nem lesz magányos meg ilyenek.
2011. okt. 24. 13:56
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Még pici a babád, most kellene saját ágyba szoktatni. Mi az első naptól kezdve ott altatjuk. 10 hetes koráig nap közben csak babakocsiban aludt el, de akkor úgy gondoltam, később nehezebb lenne leszoktatni. Összesen másfél napomba telt, míg megszokta a kiságyat. Sírt az elején, de nem volt vészes.

Amúgy a férjem reggel fél 7 körül megy el itthonról, sokszor benevezek nála előtte egy gyors menetre. :)

Régebben aludt a bébi, amikor hazaért a férjem, akkor is együtt lehettünk. Aztán most már nem alszik délután, így esténként vagyunk együtt, heti 3-4 alkalommal. Meg hétvégente is, ha épp nem dolgozik, akkor akár nap közben is, ha alszik a kicsi.

2011. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

2.vagyok

Ott alszik a gyerekünk a mi ágyunkban. Ezért szexelünk a másik szobában a földön.

Nem esik le, mert körberakjuk párnával, takaróval. Amúgy sem fekszem ott mellette folyamatosan, mert ő este 8-kor megy aludni, mi meg később.

2011. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nalunk elalszik es egy ideig a sajat agyaban alszik, kb fel ejszakat, de a kisagy kozvetlenul a mi agyunk melett van, soha nem szexelunk a nagy agyunkban, inkabb masik agyban kint, hogy ne zavarjuk az almat.

Miota odahuztuk a kisagyat a nagy melle az agy szelen alszik, igy azert osszebujva lehet aludni :)

2011. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!