Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej már kevés, baba még kicsi...

Tej már kevés, baba még kicsi (15 hónapos), nagyon nem bírja az elválasztást, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már nagyon fáj, ha cicin van, mert csak szivja meg harapja a zacskó melleimet, de oda nem adná, mert másképp nem tud megnyugodni/elaludni. Ferjemmel probaltuk az elmult napokban tőlem külön altatni éjjel, hát... Hajnalig képes önkívületi allapotban üvölteni, ha nem kap cicit. Hogyan tovább, teljesen tanácstalan vagyok es kimerült, mert éjjel már 5-7x kel :(
2021. szept. 26. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Facebook csoport:

Szoptatási tanácsadás-kérdezz felelek


Csak szakemberek válaszolnak és jó kalauzoljuk van.

2021. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

15honaposan hogy lenne már kicsi az elválasztashoz?!


Határozottnak kell lenni és eldönteni, vagy folytatjátok így tovább (aminek nem sok ertelme) vagy elvalasztod.


Én a fiamat pl 12hónaposan valasztottam le egyik napról a másikra. Nem halt bele senki. Az addigi 5-6 kelés onnantól szo szerint lecsökkent 0-ra.


Egy 15hósnak mar nem a mellen kellene megnyugodnia

2021. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem baba, kisgyerek.

2. Nem kicsi.


Válaszd el, nem rágóka vagy basszus. Szerintem ne altasd külön, csak ne add neki oda a cicidet.

2021. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan, ahogy az előzőek írták: nem kicsi hozzá. Sőt, minél inkább kitolod ezt az időszakot, annál inkább meg fogja szenvedni. Etesd meg rendesen este, aztán éjjel ne szopizzon. Kemény lesz az első pár nap, de mégis mit tudnál tenni? Szoptatod érettségiig? Ha neked fáj, akkor az bőven elegendő indok az elválasztásra.
2021. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Egy èves 3 hónapos kisgyerek mèg kicsi az elvàlasztàshoz. A fàjdalom okàt kène megkeresni. Ha harap, vedd el a melled, szolj rà, hogy nem, mert fàj. Milyen pòzban szoptatod? Ideàlis ha fekszik közben, akkor nem bìrja annyira rangatni. Amennyi tej van benne, arra pont szüksege van.
2021. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Kedves 5. Válaszolót melyik ostoba liba pontozta le??? Adott egy tök jó (humánus) ötletet...ami valami barbárnak nem tetszik. A Kérdező tanácsokért fordult hozzánk, az 5. válasza is az, tanács.
2021. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

6-os: az 5-ös válasza nem segítség. a kérdező egyértelműen el szeretné választani a gyerekét. ezen kívül a 15 hónapos NEM kicsi az elválasztáshoz. egy 8-9-10 hónapos az. egyéves kortól már abszolút időszerű, hacsak persze nem 100% tiszta élvezet mindkét fél számára, de itt nem arról van szó, különben nem született volna meg a kérdés. én is lepontoztam az ötöst.


kérdező: próbáljátok esetleg kiváltani a szopizást cumisüveggel, cumival, ha másképp nem megy (bár ez egy újabb függőség). a legjobb lenne, ha valami alvókát találnátok neki, amihez kötődik, amit átölelve el tud aludni... holnap 15 hónapos a kisfiam, kb. egy hete kapott egy plüsst (nem az elsőt, nyilván), amihez ragaszkodik. eddig egy tárgy se érdekelte így, hogy ölelgesse, simogassa, keresse, ha nincs nála, vele aludjon. könnyebben alszik el esténként, mióta ez az állat vele van egész nap és egész éjjel. (amúgy két hete nem szopik egyáltalán.)

2021. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végül mi lett veletek hogyan sikerült az elvalasztas ?
2022. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!