Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz gond ha elválasztjuk...

Nem lesz gond ha elválasztjuk a kicsi macskáinkat az annyuktól míg szopnak (imitálják)?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónaposak és még rájárnak a cicire. Az annyuknak nem nagyon tetszik de hagyja. Teje nincs,legalábbis nem olyan mint az elején. Olyan mintha csak meglenne ereszkedve neki a cicije. Néha-néha gondolnak egyet aztán rácuppannak,kicsit csuccsogatnak aztán csak rajta vannak. Megfigyeltük őket! Nyitva van a szemük és csak néznek,nem is szívják. Aztán ha úgy vannak elalszanak rajt.Már jönnének értük az új családja. Nem lesz baj belőle,nem viseli meg a piciket és a mamit ha hipp-hopp elmennek tőlünk a babák?
2012. jún. 28. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja max a kicsik elvitele után keresheti de utána nem hiszem
2012. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha már mással is tudnak táplálkozni, és mást is elfogadnak, akkor nem lesz baj, és a mamájuktól mindenképp szakítsátok el, mert neki sem tesz jót, ha már nincs teje, de még rajta csüngenek a picik.

Egyébként tuti nem lesz semmi baj ugyanis az én cicusomat kb. 2 hónaposan "kaptuk", és már akkor is hetek óta vándorolt gazdáról gazdára. Mondjuk nem ez a normális, sőt... De nem kell elkényeztetni sem a kicsiket.

Sok sikert Neked, és a kölyköknek!

2012. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 hónapot várjátok meg, ennél előbb nem ajánlott. 2-3 hónap, amit szoktak mondani. Most tanulják a vadászatot, most szoknak rá a szilárd ételre. Ha adtok a kicsiknek is tápot, kevesebbet fognak szopni.
2012. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kapnak tápot is és konzervet is. 6-8 hetet mondanak az elválasztásra amin csodálkozok nagyon mert még igen picikék.De már vinnék őket.

ííííííííííííívajon meddig emlékeznek majd ránk? És a mamijukra? Szegénykéim,úgy fognak hiányotzni!

2012. jún. 28. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt csinálja a cicám, csak a takaró csücskével.és már 10 hetes!
2012. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
NAgyon arik mikor ezt csinálják,de ilyenkor úgy érzem,egyedül érzik majd magukat ha elmennek tőlünk.Olyan szépek és picikék. :_(
2012. jún. 28. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:
8 hetes előtt pedig nem szabad! Várjatok még leg. 1 hetet szerintem. Nekünk bár kisnövésűek a cicáink, a 3 hónapot biztos megvárjuk.
2012. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megvisel mindenkit, ez természetes (kicsiket is, anyjukat is, téged is..), de ha szerető helyre kerülnek, akkor nem lesz baj, gondolj arra, hogy jó helyen lesznek.
2012. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre gondolok de nehéz:)
2012. jún. 28. 18:46
 10/11 anonim válasza:
Szia! Az én cicáimat az annyuk már 6 hetes korukban elhagyta az anyamacska. Onnantól kezdve ilyen madár-hörcsög itatóval etettem őket, meg pépes macskaeledellel napi 5-6 szor éjjel is. Ketten vannak, az egyik a cici helyett az én alkaromat szopizta. Mikor odavettem az ölembe akkor mindig csinálta, akár fél órát is. Most már egy évesek és néha még mindig csinálja, azt hiszi hogy én vagyok az anyja.:) De mindentől függetlenül boldog macskák, jól érzik magukat.
2012. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!