Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell adni a pár hónapos...

Kell adni a pár hónapos babára sapkát éjjel alváskor?

Figyelt kérdés
Stabilan 22-24 fok van bent a házban, de a 3.5 hónapos fiam, szinte kopasz, alig van hajacskája. Eddig nem adtam rá sapkát, de most sokszor úgy érzem, mintha hideg lenne bent a házban, pedig 24 fok van. Van, hogy a fiam füle kicsit hidegebb, de a tarkója meg normál, nem hideg, nem izzad. Fürdés után úgy hozom ki a fürdőből enni, hogy betakarom a fejét is kicsit. Szerintetek alvásnál kellene rá sapi ?
2021. szept. 26. 20:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Eszembe nem jutott még a fiamra bent sapkát adni, pedig neki sincs haja xd
2021. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Kifejezetten veszèlyes alvàshoz a sapka, mert túlmelegedhet a gyerek feje.
2021. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy kell. Túlmelegszik és balesetveszélyes is kiságyba bármi felesleges textildarab. 24 fok meg meleg is neki.
2021. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Dehogyis!A házban nem kell sapka!
2021. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell alváshoz nekik sapka , teljesen felesleges ha van ha nincs haja
2021. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én elég fagyos vagyok, lehet azért érzem úgy, hogy kellene sapi. Meg én legszívesebben a fejem tetejéig húznám a takarót, ránézek a fiamra, neki meg a hóna aljáig van a takaró, nyaka,feje szabadon, félek, hogy nem e fázhat.
2021. szept. 26. 20:41
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
A lakás így is TÚL MELEG a gyereknek, nehogy még spakát is adj szerencsétlenre!
2021. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%
Én adok sapkát a kislányomra éjszaka amióta hűvösebb van. 4 hónapos és neki is fázik a füle, haja meg szinte nincs. A kórházban is adtak rá, úgyhogy nem hinném hogy veszélyes. De pl. amikor rácsúszik a szemére a sapi úgyis reklamál.
2021. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem fázik. És inkább picit hűvösebb legyen,minthogy túlöltöztesd. Ha túl van öltöztetve, növekszik a SIDS kockázata. Hidd el,ők nem olyan fagyosak,mint mi.
2021. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Húú, én utálom a sapit. Még kinn is csak végszükségben adok rá. Persze utána meg aggódok, hogy ne fázzon meg ...

Nálunk is annyi fok van, mint nálatok. Nem adok rá.

A kórházban meg azért adtak rájuk, mert újszülöttek voltak. A pár hónapos baba már más tészta🙂

2021. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!