Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktak lenni alváskor rémálma...

Szoktak lenni alváskor rémálmaitok ? Most úgyis aktuális, éjjel van.

Figyelt kérdés
Jöhetnek a horror sztorik. Talán megnyugtat titeket, ha le tudjátok írni. Addig sem álmodtok, amíg kiírjátok.

2021. márc. 19. 01:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen voltak időnként, érdekes amióta pánikbeteg vagyok és itthon vagyok egész nap, azóta viszont amikor sikerül elaludnom majdnem csak szépeket álmodok. Talán a szervezetem így kompenzál azért hogy egész nap kvázi szenvedek...
2021. márc. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hál'istennek mostanában nem volt.
2021. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Érdekes, én amúgy vagy soha nem álmodom, vagy igen, csak mindig elfelejtem.


Mindenesetre nem marad semmi. Elég fantáziátlan vagyok :D


Amúgy fura belegondolni, milyen lenne éberen álmodni.. Vagyis hogy álmodnék, de mondjuk valóságos lenne az egész, mégis álomszerű.


Ébren lennék, de mégis álomban. Elég érdekes...

2021. márc. 19. 01:30
 4/18 A kérdező kommentje:

Viszont jobban belegondolva, az álom gyakorlatilag a tudatalattim kivetülése. Azaz nem biztos, hogy szeretném átélni éberen a tudatalattim kivetülését. Félelmetes lehet.


Ki tudja, milyen démonok és szörnyek jönnének a képembe. Még belegondolni is libabőr.. Brrrr...... 😱😱😱

2021. márc. 19. 01:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha babfőzeléket vacsorázok füstölt kolbásszal:)
2021. márc. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na mindegy, nem akartam felborzolni a kedélyeket.


Mindenkinek kellemes, szép, álommentes éjszakát kívánok !

2021. márc. 19. 01:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne kívánj már álommentes éjszakát, akkor történnek velem csak jó dolgok... Szerinted mennyi az esélye annak hogy a valóságban Gal Gadottal fogok randizni vagy egy kastélyban lakni? Na ugye. Álmomban meg ezek is megtörténtek már. Szóval én inkább álmodok ha szabad.
2021. márc. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor Rosszálommentes éjszakát mindenkinek !
2021. márc. 19. 01:54
 9/18 anonim válasza:
100%
Amit írtál az létezik és tudatos álmodásnak hívják. Amikor az álmodban rájösz, hogy egy álomban vagy. Sok érdekességet tudsz ezzel kapcsolatban olvasni. Angolul 'lucid dreaming'.
2021. márc. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak olyan éjszakáim amikor rémálomból felriadtam és onnantól kezdve akárhányszor becsuktam a szemem, szinte azonnal valami rémálmom volt.

Az ötödik ilyen után olyan sokkos állapotba kerültem, hogy inkább felkeltem és vissza se feküdtem, majd csak miután kivilágosodott.

2021. márc. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!