Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom (egy eves), mostanab...

Kislanyom (egy eves), mostanaban hajnalban, kb ot ora korul ehes (nem alszik vissza, nem ker teat ahogy maskor hogy ket korty es visszaalszik) ezert megkapja a 250 ml tapszert es alszik fel kilencig. Hogy alakitsam neki az etrendjet?

Figyelt kérdés
Reggel fel kilenckor mit adjak neki?Reggelit vagy uzsonnat?
2010. szept. 1. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam kenyérrel kínálni a babám. Abból kevesebbet nyammog el, de mégsem éhes és a következő étkezés mehet a megszokott időben.
2010. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam fél hétkor kel, akkor issza meg a tápszert,bár ő csak 150 milit,aztán visszaalszik nyolcig.Én fél kilenckor adok reggelit,ami vajas kenyér sajttal vagy sonkával,vagy rántotta vagy bundáskenyér.Legközelebb 11.30-kor eszik főzeléket alvás előtt.
2010. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!