Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád magánbölcsibe 15 hós...

Adnád magánbölcsibe 15 hós picidet, hogy tanulni tudjál?

Figyelt kérdés

Heti 3 alkalomra gondolnék,hogy normálisan megtanuljak angolul. Amikor visszamegyek dolgozni, szükségem lesz rá.

Nagymamák vidéken, apa egész nap dolgozik, máshogy nem tudom megoldani.


2010. szept. 1. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Inkább olyan nyelviskolát keresnék ahol egy házon belül vagyok vele.

Ha megteheted anyagilag miért ne?

2010. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nem adnám bölcsibe. Az ovi jó, és a gyermek fejlődése szempotjából fontos, de a bölcsi szeritnem egy szükségmegoldás. Az én véleményem szerint 3 éves korig a picinek az a legjobb, ha a családi fészekben maradhat.
2010. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
simán beadnám ha tanulni kellene.
2010. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én is beadnám, talán neki is változatosság lenne, ha vele egykorúakkal játszana. Én 2 évesen fogom bölcsibe adni, mert a GYES nagyon kevés, de nem gondolom, hogy megsínylené.
2010. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen beadnám.
2010. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy beadnám, arra is kell gondolni, hogy mi lesz később!
2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
persze! egyrészt el kell tartani valamiből azt a gyereket még jó pár évig, te most ezt fogod megalapozni. ilyen világban élünk, már lehet anyuka otthon a gyerek mellett minden pillanatban iskolás koráig... másrészt, szerintem a gyerekek is élvezik a társaságot, az új arcokat.
2010. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!