Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól ültetted...

Hány hónapos kortól ültetted kitámasztva a picidet?

Figyelt kérdés

nem arra vagyok kiváncsi hogy nem szabad kitámasztva ültetni, hanem azoktól várok választ akik ültették így a babájukat. Én is ültem kitámasztva anyukám szerint, és felnőttem :-)

köszönöm


2010. jún. 9. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Na hát már ha csak beletesszük az autós hordozóba, abban is ül! Oké, hogy nem úgy, ahogy mi, de nem vízszintben van, az tuti!
2010. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem akart feküdni, akkor hordozóba "ültettem".Ez kb. 4,5 hós korától volt, de nem egész nap.
2010. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max a hordozóban,abban volt azért elég sokat,az ugy van kialakitva.Párnákkal sose támogatnám körbe a babám
2010. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyem 4 honapos. A hintajat imadja ha nem vennem ki 2 ora utan kepes lenne egesz nap benne ulni. Persze ez olyan felig ulo helyzet, kb mint a hordozo. Ha setalni megyunk akkor a babakocsi tamlaja megvan emelve rendesen mert maskent ordit. Akkor szoktam leengedi, ha elalszik benne. Maskent nezelodik, mosolyog. Utal fekudni benne nem volt mas valasztasom. Amig fozok a konyhaba a pihenoszekebol nezi mit csinalok. Hat ebben sincs fekvo helyzetbe. Lehet most eliteltek de sajnos maskent nem tudom megoldani.
2010. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sziasztok.az én kislányom is ordít abban a pillanatban amikor vízszintbe kerül a feje a fenekével:) én is általában hordozóba teszem nekünk is megvan emelve a babakocsi háta.sőtt sajnos a kezemben is csak ugy van el ha ül.ha lefektettem már emelkedik is fel.nem tudok mit csinálni vele.lekötni nem tudom sajnos.remélem a késöbbiekben nem lesz baja ebböl...ja és 15 hetes
2010. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt jelzi a pici,hogy utál feküdni próbáld ültetni.Persze ne derékszögbe,csak úgy félig-meddig.Ha már igénye van rá nem hiszem,h gondot okozna.Az én 4 hós babám imád nézelődni,az ölemebe ücsörögni.Ilyenkor hátradőlök,lecsúszok a székbe és így lát is,ölembe is van és azért ücsörög is.
2010. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én is így csinálom ahogy az utolsó hozzászóló. Ő se szeret feküdni, a babakocsiban is egyre rosszabbul viseli a fekvést. Nekem 3 fokozatba dönthető a babakocsim, 150fok, egy félig ülő és egy teljesen ülő. Tehát teljesen vízszintes nincs (felesleges is lenne :-) ).

Lassan muszály leszek én is félig ülő helyzetbe állítani a kocsit. amúgy lassan 6 hónapos lesz.

köszi a válaszokat, örülök h józanul gondolkodó anyukák is vannak :-)

2010. jún. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!