Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesemedence gyulladásra utal,...

Vesemedence gyulladásra utal, vagy esetleg sima felfázás?

Figyelt kérdés

Szombaton kezdődött,nagyon gyakori pisilési ingerrel,akár percenként is kellett.Vettem tőzegáfonya teát,ittam,s megszűnt a percenkénti érzés.Viszont azóta is kellemetlen "pisilés" után(újra kellene érzésem van)s most már fáj körben a derekam,illetve elől a hasam alja.Ma semmiképpen nem tudok a kisfiam miatt elmenni dokihoz,talán holnap!

Próbáltam a kamillás fürdőt is......

Tudom hogy nem ide illő a kérdés,de itt sok tapasztalt Nő-Anyuka van,s tudom hogy tudtok tanácsot adni!

Szerintetek egy sima felfázás,vagy valóban komolyabb?


2010. szept. 1. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem anno volt vesemedence gyulladásom...több napig 40 fokos lázzal, és olyan deréktáji fájdalommal, hogy megmozdulni nem tudtam.

Szerintem ennyire még nem súlyos a betegséged, de minél előbb menj el orvoshoz!

Felfázásra egyébként tapasztalatom szerin az Urogin nevű gyógynövényes cucc a legjobb! 2 nap alatt helyretett, amikor felfáztam. Olyan 1500-2000Ft-ba kerül, nem vényköteles. Az íze borzasztó de már 1 alkalom után érzed a javulást!

2010. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
off, de a kisfiad miatt miért nem tudsz elmenni? Max figyel addig rá az asszisztens.
2010. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!