Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felfázás vagy valami más?...

Felfázás vagy valami más? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 hós kislányommal 4 napig nyaralni voltunk és szinte egész nap medencébe voltunk. Az első napon, amikor kint napoztunk akkor is az úszópelus volt rajta. A nunija és a szeméremdomb is egybefüggő piros. Én arra tippelek, hogy kicsípte a víz, de most voltunk az ügyeleten és ott azt mondták, hogy fel van fázva. Elég érdekes volt a doki, csak azért kérdezem, írjatok légyszi. Egy aggódó anyuka.
2011. aug. 19. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm...érdekes. A "felfázást" bacik okozzák és más tünetei vannak. Bacit persze a medencében simán összeszedhet, de mások a tünetei.

A vizes úszópelus nem tehetett jót a bőrének, lehet attól piros.

Ha nem lázas, nem fáj a pisilés, akkor nem "felfázás".

2011. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fájna neki, csípné, ha pisil, és sírna, vagy panaszkodna valahogy.De ki vagyok én, hogy felülbíráljam az orvost? Ő vizsgálta, csak tudja, mit beszél, nem? Mi itt látatlanba nem lehetünk okosabbak.Amikor kijöttök a vízből, azonnal szárazra kell törölni, és száraz pelust adni rá legközelebb.100 %, hogy ettől van.A hideg, vizes pelus nem tett jót a hólyagjának.De lehet gombás fertőzés is.A gomba szereti a nedves, meleg helyeket,és okoz pirosságot.De hát, nem mi vagyunk az orvosa..
2011. aug. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha orvosnak mutatnád meg.
2011. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Most láttam, hogy már voltatok orvosnál. Bocsánat!
2011. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!