Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után tanult meg...

Mennyi idő után tanult meg rendesen kanállal enni babád? Lassan 6 hónapos a kislányom és 3 hete kóstolgatunk, de nagy mennyiséget képtelen még megenni. Úgyértem nem tudunk még kiváltani étkezést.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha te eteted akkor kb .még két hónap lesz mire meg tud enni egy 190-gr -os üveggel


egyedül kanalazás: mindenképpen egy éven felül de inkább egy és másfél között.

2010. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy hét volt egy kajakiváltás, de ha hagytam volna hogy felfaljon mindent, akkor pár nap elég lett volna. Persze nem evett nagy mennyiséget, de amit evett az pont elég volt neki ahhoz, hogy jól lakjon és a következő etetésig kihúzza.
2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap alatt váltottunk ki egy étkezést (8hós volt), utána még 2 hónap alatt a következőt.

Nálunk mindig az volt a lényeg, akkor fogadta szívesebben a kanalat, ha előtte 2-3 órán át legalább nem szopizott (szóval éhes volt), és ha kipihent volt (alvás után).

Ha nem volt elég éhes, vagy túl álmos volt, akkor erőlködhettem a kanállal, esélyem sem volt.

Összefoglalva még ti is ráértek, ne izgulj.

2010. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. szept. 6. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy volt, mit az utolsónál, vagyis 2 havonta jött be egy étkezés

6-8 hó: ebéd (7 hós koráig utána is cizett)

8-10 uzsonna

10-12 reggeli

12- ebéd. azt nem mondom, hogy kiváltottam szoptatás , nem ez volt célom,

1 éves koráig 4x ciczett egy nap, most másfél évesen 2-3x.


Viszont a mennyiséggel nem volt gond, és most 1,5 évesen önállóan eszik.

2010. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is 5 honaposan kezdtuk, es legalabb egy honapon at tobb ment az elokere, mint a gyomrocskaba. Mar majdnem 8 hos volt, amikor biztonsaggal evett kanalbol.
2010. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!