Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem eszi meg az előírt...

Ha nem eszi meg az előírt mennyiséget, az baj?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos szerint a kislányom most 5 kilósan 750 millilitert egyen meg naponta. Akárhogy próbálom, ennyit nem eszik meg, csak úgy 500-600 között. Lehet ettől baja? Pl. valamije nem fejlődik rendesen?
2011. júl. 31. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

A gyrekorvosodtől kérdezd meg, hogy ő sis aaz előírt mennyiáget eszik meg garmmra pontosan minden nap?


Az én gyrekeim 5 kilósan (egyik , másik 2 hónaposan volt ekkoraaó) nem tudom mennyit ettek vagyis szoptak, nem mértem.

Heti 1x megmértem, mennyit gyarapodnak és kész.

monduk az ygrekorvos nem traktált iylen hüyleségekkel.

2011. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsővel maximálisan egyetértek. Ha kínálod rendszeresen, akkor nincs baj, megeszi a babád, amire szüksége van. Én is heti 1x, a születése napján (szerda) mértem a fiamat.
2011. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom... ha éhes, kér, vagy kínálásra megeszi.

De ha nem éhes, akkor úgyis kiköpi, összeszorítja a száját, és csak vigyorog rám...

2011. júl. 31. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz!Gondolom azt te is tudod hogy mennyit gyarapodik a picurkád!Addig amíg növekszik a súlya,semmi gond nem lesz!Hallgasd meg az orvost,bólogass arra amit mond és ennyi!A baba tudja mennyit kell ennie!Nem minden babának ugyanakkora a táplálkozási igénye,az orvos meg csak az előírt dolgokat mondja!Szóval bízz a picurban és magadban! :)
2011. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eleinte 20 dekákat, múlt héten csak 6 dekát, most pedig 16 dekát hízott.
2011. júl. 31. 09:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Most két hónapos.
2011. júl. 31. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Akkor hízik!Az mindegy mennyit,a lényeg,hogy növekszik szépen!:))

Mellesleg az én kislányom is 2 hónapos és ő is kevesebbet eszik az előírtnál,mégis szépen növekszik!

2011. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő pampogott, hogy nem eszik eleget.

De hízott! A doki nem mondott semmit. :)

Semmi baja nem lesz a babádnak, tudja ő, hogy mennyire van szüksége!

2011. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4,5 hónaposan 4600 gramm( 1850gr-mal született) és ő is 600 gramm körül eszik. Ha hízik, boldog, kiegyensúlyozott baba, ne aggódj.
2011. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!