Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szopizik még 1 év...

Mennyit szopizik még 1 év körüli babád? Már csak cumizásra használja vagy mennyiséget eszik anyatejből?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem m,értem, mennyit szopizik. Viszont 1 évesen még jócskán szopott. Reggelire elég volt a szopi és igazán csak a tízórai, az ebéd és az uzsonna volt kiváltva, bár sokszor még ezek után is kérte a cicit... Mondjuk, az enyém sokáig, kicsit több, mint 2 éves koráig szopott...
2011. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyiséget nem tudok mondani, sosem mértem mennyit szopizik. Most 13,5 hónapos a kisfiam és reggel, este, déli ébredés után, illetve éjszaka (főleg most, mert fogzik). Plusz ha valamiért nagyon nyűgös napközben, akkor a szopi a legjobb nyugtató.

Azt hiszem igazából reggel és este szopik nagyobb mennyiséget.

2011. júl. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évesek lesznek az ikerfiaim, éjjel mindkettő többször, reggel is általában legalább az egyik, aztán még kétszer alszanak, és azon alszanak el+este is az az altató általában. És még nap közben ha kérik, nyugtalanok az a nyugtató, tehát sokszor. Mérni nem mérem, szerintem inkább ivás és nyugtató a szopi, bár reggel nincs mindjárt reggeli, nem kérnek, úgyhogy valamennyire jól lakatja őket.

(lányom ennyi idősen már leválasztotta magát. )

Miért kérdezed?

2011. júl. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból kérdezem.

Enyém 11,5 hónapos és sokat szopizik még,fele szilárd és fele anyatej a napi adagja.

2011. júl. 25. 08:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat!
2011. júl. 25. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!