Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a veszélye annak, hogy a...

Mi a veszélye annak, hogy a felnőtt hasán alszik a kisbaba?

Figyelt kérdés

10 napos, máshogy nagyon sír, nem aludna el..


a baba vagy hason, vagy háton aludna..


a fejemnek tudok készíteni egy "mini-kalitkát", hogy alvás közben nehogy elforduljon a testem és baj legyen :D



#alvás #baba #felnőttön
2021. okt. 1. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Leesik.
2021. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Aludhat,csak a felnőtt legyen ébren.
2021. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Az én fiam is így aludt. Nem esett le és én is aludtam. Nagyon éberen alszol úgyis ha rajtad a baba.
2021. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem egészséges úgy aludni. Neked se és neki se. Én mindenképp próbálkoznék elaltatni máshogy/máshol.
2021. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
3hónapig aludtam félig ülve a babával a mellkasomon. Rohadtul kényelmetlen volt, de ő csak így aludt és én is tudtam pihenni, soha nem esett le, ha mocorgott akkor megébredtem de ennyi, aludtam tovább.
2021. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Semmi. Mért lenne? Milyen bajra gondolsz?

(De mondjuk, én inkább bevállalnám a hosszú sírást, mert félnék, hogy nem tudom utána ágyba szoktatni.)

2021. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
De nem értem, mi az, hogy "csak úgy alszik"? Nem, máshogy is fog aludni, mivel nem gép, nem lesz ébren 40 órát. Max kicsit macerásabb az altatása.
2021. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Így aludtak a gyerekeim. Moccanásra ébredtem. És vigyázállásban aludtam. Amikor három hónapos kor elérkezett, már tudott a baba mellettem aludni. A legszebb időszak kisbabával amikor így alszik. Viszont, mi matracon aludtunk, hogy ne rettegjek attól, hogy leesik a baba.
2021. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit macerásabb?😂😂😂 Ha nem magamon altattam 20 percenként ébredt és keservesen sírt. Aha kicsit macerásabb. Mondjuk annak lehet csak kicsit aki 3 óra többször megszakított alvással is tökéletesen elvan.

Ilyen kicsit nem lehet semmihez hozzászokatni. Felejtsük már el ezt a marhaságot. Az én fiam 4 hónaposan már külön ágy, külön szobában aludt pedig így kezdtük hogy csak rajtam.

2021. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

"Mondjuk annak lehet csak kicsit aki 3 óra többször megszakított alvással is tökéletesen elvan."


Kétlem, hogy jobban ki tudná magát aludni bárki is úgy, hogy közben fekszik rajta egy csecsemő, és ahogy a 8-as is írja, vigyázállásban van még alvás közben is, és minden moccanásra ébred.

Nem tudom, nekem nincs ebben tapasztalatom, bár van két gyerekem, de aludtak szépen a kiságyukban mindig. Nyilván tudom, hogy nem egyformák, épp ezért nem is akarok senkit "leszólni" akin rajta alszik a baba, biztos megvan az oka. De az tuti, hogy én erre képtelen lettem volna, még nap közben csak-csak, de hogy éjjel is lélegzetvisszafojtva aludjak, a hasamon egy gyerekkel, az teljességgel kizárt.

2021. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!